Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozpętali piekielną burzę. Pokazali wózek synka

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozpętali piekielną burzę. Pokazali wózek synka Źródło: instagram/anitaczylija/

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie odmienił ich losy. Teraz para spodziewa się dziecka i nie stroni od publikowania zdjęć o tej tematyce. Anita i Adrian pochwalili się wózkiem dla swojego synka. Pod fotografią powstała straszna afera.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie zmienił ich życie o 180 stopni. Ich małżeństwo rozkwita z każdym dniem coraz bardziej, a owocem tego jest dziecko, które już niebawem pojawi się na świecie.

Przyszli rodzice są przeszczęśliwi i chętnie zamieszczają w sieci zdjęcia, na których pokazują, jak kompletują wyprawkę dla swojego maleństwa. Para pochwaliła się już pokoikiem, łóżeczkiem, ubrankami, czy też pierwszymi zabawkami. Nie mogło oczywiście zabraknąć zdjęcia wózka, w którym już niedługo będą wozić swojego synka. Dopiero ta fotografia, wywołała wielką burzę. 

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami 

Anita i Adrian wzięli udział w ostatniej edycji programu. Między nimi od razu pojawiła się chemia, która przerodziła się w prawdziwe uczucie. Jakiś czas temu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a chwilę później, że będzie to chłopiec. W sieci aż zawrzało na takie wieści, a internauci nie kryli swojego zachwytu. Teraz, wokół pary również pojawiło się wielkie poruszenie, jednak tym razem o znacznie bardziej negatywnym wydźwięku.  

Para pochwaliła się wózkiem dla dziecka 

Zaledwie dwa dni temu, Adrian opublikował na Instagramie zdjęcie, które wykonali podczas "jazdy testowej" wózka dla swojego maleństwa. Para za pozowała przy nim i dokładnie zaprezentowała wszystkie jego szczegóły. Co więcej, mąż Anity opowiedział krótko, jak to się stało, że padło akurat na taki model wózka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mimo słów wyjaśnień, jego obserwatorzy niezwykle zbulwersowali się faktem, że małżonkowie tak chętnie pochwalili się swoim wózkiem i do tego zamieścili do zdjęć taki, a nie inny opis. Zdaniem internautów, para ewidentnie została opłacona przez markę i takim opisem chcieli jak najlepiej zareklamować produkt, by w pełni zasłużyć na pieniądze, które za to dostaną. Od razu pojawiła się cała masa negatywnych komentarzy, w których dosadnie krytykowano Anitę i Adriana. Obserwatorzy uważają, że para przez swoją popularność strasznie się zmieniła i po prostu "sprzedała się" przyjmując propozycje współprac.

Coraz więcej zażaleń 

Okazuje się, że internautom nie podoba się również kolor wózka i o tym także postanowili wyraźnie zaalarmować. Według wielu osób kolor wózka jest zdecydowanie za ciemny i zupełnie nieadekwatny do tego, że będzie się w nim znajdowało małe dziecko. 

instagram/adrian_szz/

instagram/adrian_szz/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: TELESHOW.WP

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News