Zdjęcia zza kulis obiegły internet. Co dalej ze
Patryk Korzec - 17 Grudnia 2018

Zdjęcia zza kulis obiegły internet. Co dalej ze "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budził ogromne kontrowersje. Pomysł, by małżonkowie poznawali się na ślubnym kobiercu, nie wszystkim przypadł do gustu, mimo tego jednak format generował ogromną oglądalność. Teraz jednak pojawiły się zdjęcia, które mogą zaważyć na dalszych losach produkcji. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest bardzo młodym formatem, który emitowany jest przez telewizję TVN zaledwie od dwóch lat, lecz już zdążył wywołać spory skandal i wiele kontrowersji. Cała formuła opiera się na pomyśle, by na podstawie badań psychologów łączyć ludzi w pary, które poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Następnie relacjonowany jest ich miesiąc poślubny, by po nim wspólnie zdecydowali, czy chcą być nadal razem. Z trzech dotychczasowych edycji formatu tylko jedna para przetrwała to niezwykłe doświadczenie i kontynuuje związek, zainteresowanie formatem jednak wciąż się nie zmniejsza. Teraz wyciekły jednak zdjęcia zza kulis programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", które mogą wpłynąć na kontynuację dalszych serii.

Zdjęcia uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Choć zdecydowana większość par nie chciała kontynuować związku, a część osób wręcz rozstawała się w bardzo złych relacjach, teraz grupa uczestników opublikowała zdjęcie, które podważa dalszy sens produkowania tego niezwykle popularnego w ostatnim czasie formatu. Okazuje się, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" sprawił, że zdecydowanie więcej osób znalazło prawdziwych przyjaciół, niż wielką miłość. Marcin i Ania z drugiego sezonu spotkali się właśnie z Martyną i Agatą z trzeciej serii i wspólnie imprezowali w Krakowie. Mimo iż niemalże każde z nich jest z innego miasta, spotkali się i świetnie spędzili ze sobą czas. - Najlepsze spotkania wychodzą na spontanie. Dzieląca nas odległość nie jest dla nas przeszkodą, aby być razem. Miłego weekendu - napisała Agata, którą specjaliści dopasowali w programie do Macieja. Natychmiast pojawiły się spekulacje czy obecna formuła programu ma jakikolwiek sens, skoro nie powstało prawie żadnych par, przyjaźni natomiast już kilka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
miss_kielbasyNajbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"?

Fani byłych uczestników programu już sugerowali, by zmienić nazwę programu na "Przyjaźń od pierwszego wejrzenia", TVN jednak nie zamierza się na to zgodzić i chce jak najdłużej korzystać z ogromnej oglądalności generowanej przez liczne kontrowersje wokół formatu. Już oświadczono, że trwają prace nad czwartą edycją programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i nikomu chyba nie przeszkadza to, że ostatecznie żadna z par poza jedną nie zdecydowała się na kontynuowanie związku. Data premiery najnowszej serii nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie jednak zagości na ekranach około września 2019 roku.Ślub od pierwszego wejrzenia Fot. Instagram/_xrebel_ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat gwiazdy w Na wspólnej. Uznana za zaginioną
  2. Nieznane życie gwiazdy Kogla-Mogla. Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Jackowski jest TERAZ w centrum zainteresowania całego świata
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażkiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News