Brawo dla tej dwójki uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia! Ich życie zmieniło się o 180 stopni

Brawo dla tej dwójki uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia! Ich życie zmieniło się o 180 stopni Źródło: screen youtube.com/tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest programem z bardzo kontrowersyjnym założeniem. Jednak zdarzają się również sytuacje, które na myśl przywodzą bajki z dzieciństwa. Brawa zdecydowanie należą się jednej z par, którym udało się przemienić swoje życie na historię z "happy endem".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" szturmem zawojował TVN. Jednak wiele uczestniczek miało pretensje do organizatorów za błędne dopasowanie do nich partnerów. Rezultat takiej sytuacji mógł być tylko jeden, a mianowicie rozwód, jak tylko kamery przestaną śledzić losy bohaterów. Tak wyglądała rzeczywistość dla większości uczestników, ale nie wszystkich. Są tacy, których życie zmieniło się dzięki programowi na plus o 180 stopni.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": niezwykła para

Nie da się ukryć, że pomysł poślubienia dopiero co poznanej osoby dla niektórych jest prawdziwym wariactwem. Jednak jak się okazuje, można w ten sposób znaleźć prawdziwą miłość. Przypadek Anity i Adriana, którzy jako jedyna para ze swojej edycji zostali razem, pokazuje, że miłość czeka na nas dosłownie wszędzie. Para po ślubie jako miejsce swojego miesiąca miodowego wylosowała Ateny. To właśnie podczas tego wyjazdu stali się nierozłączni i z zupełnie obcych sobie osób zmienili się w męża i żonę. Od tego dnia minął już rok, a ich małżeństwo nadal trwa. Co więcej, miłość, która ich połączyła, tylko się wzmocniła. Nie ulega wątpliwości, że taki sukces trzeba uczcić, a jakie miejsce będzie do tego lepsze niż miasto, w którym ich wspólna przyszłość się rozpoczęła. W takim wypadku nie mogło być inaczej i para z okazji Walentynek ponownie odwiedziła Ateny, spędzając ze sobą wspaniałe chwile tylko we dwoje. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Oczywiście udział w programie sprawił, że stali się prawdziwymi celebrytami, których media społecznościowe są wręcz rozchwytywane przez fanów. Dzięki temu małżonkowie na bieżąco relacjonowali swój wyjazd za pośrednictwem portalu Instagram. Historia Anity i Adriana wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, ale wydarzyła się naprawdę. Ich gigantyczny sukces sprawił, że wiele osób nie może się doczekać kolejnej edycji, mając nadzieję, że w niej również pojawi się para, która faktycznie zakocha się w sobie od pierwszego wejrzenia. Miejmy nadzieję, że małżeństwo Anity i Adriana nadal będzie tak wspaniale się układać. Trzymamy kciuki i gratulujemy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To, co zrobiła Anna Mucha wprawiło wszystkich w osłupienie. Co za widok!
  2. Kim jest partner Roberta Biedronia? Są ze sobą już 17 lat!
  3. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać 
  4. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec
  5. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News