Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany

Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zmienił jego życie o 180 stopni - poznał ukochaną, która nie opuszcza go na krok nawet w tych najtrudniejszych chwilach. To właśnie teraz jej wsparcie jest dla niego najistotniejsze, bowiem gwiazdor programu miał poważny wypadek i jest sparaliżowany.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił mu ogromną sympatie Polaków oraz rozpoznawalność. Teraz miał wypadek i ledwo uszedł z życiem. Lekarze mieli dla niego fatalne rokowania, jednak nie poddał się i choć jest sparaliżowany, nadal walczy. Jego życie z dnia na dzień zamieniło się w prawdziwy koszmar, z którego niestety nie może się wybudzić.  

Dramat uczestnika programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Nick Pendergrast był uczestnikiem jednej z edycji amerykańskiej wersji popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To właśnie tam poznał swoją ukochaną żonę, z którą obecnie ma dwójkę dzieci. Jego życie przypominało istną sielankę, jednak zupełnie niespodziewanie wszystko to runęło.

W styczniu bieżącego roku mężczyzna został znaleziony przez swoich kolegów z pracy w stanie hipotermii. Przejęci całą sytuacją, zawiadomili pogotowie, które przewiozło go do szpitala. Na miejscu przeprowadzono mu wiele niezbędnych badań, które ukazały, że Nick ma złamaną miednicę w wielu miejscach oraz uszkodzony odcinek krzyżowy kręgosłupa. Jego stan był poważny, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie najbliższej doby. Mimo to robili wszystko, co w ich mocy, a dzięki długiej i wyczerpującej walce, Amerykanin przeżył nie tylko pierwszą noc, ale i każdą kolejną.  

Jego życie zamieniło się w koszmar 

Choć życiu Nicka nie zagrażało już żadne niebezpieczeństwo, jego stan zdrowia wciąż był ciężki. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doznał paraliżu całej lewej części swojego ciała, co uniemożliwiło mu samodzielne poruszanie się. Od momentu wypadku, Pendergrast nieustannie walczy o swoją sprawność fizyczną. Wymaga ciągłego leczenia i kosztownej rehabilitacji. Mężczyzna otrzymuje wsparcie nie tylko od swojej rodziny, ale również od produkcji telewizyjnego show, która pomaga mu w opłaceniu leczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero po kilku miesiącach, zaczęły pojawiać się pierwsze efekty ciężkiej pracy i Nick powoli zaczął odzyskiwać czucie w kończynach, wciąż jednak wiele brakuje do pełnej sprawności, o której ten tak marzy. W mediach społecznościowych opublikował wstrząsające zdjęcie po wypadku i dodał wiele wzruszających słów. Wyznał między innymi, że chciałby już móc samodzielnie chodzić i udać się na spacer. Nick nie zamierza się poddawać i zrobi wszystko, by jego pragnienia jak najszybciej stały się rzeczywistością. 

instagram/nick_mafs/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Z ostatniej chwili: Jest nagranie, na którym znajduje się Dawidek
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Zwrot ws. poszukiwań Dawida Żukowskiego. "Już nigdy nie zobaczysz syna"
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: wp

Następny artykuł