Zgodna para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie się rozstała. "Po raz kolejny wbiłaś nóż w serce"

Zgodna para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie się rozstała. "Po raz kolejny wbiłaś nóż w serce" Źródło: facebook.com/krzysztof.zrobek/

"Ślub od pierwszego wejrzenia" miał dać im szansę na miłość aż do grobowej deski. Chociaż początki nie były łatwe, a nawet burzliwe, w końcu się dotarli, a ich relacja była zgodna i wydawała się wzorcowa. Coś poszło jednak nie tak - uwielbiana para właśnie oświadczyła, że to koniec.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to show emitowane przez stację TVN. Zgłaszający się do programu mężczyźni i kobiety byli dobierani pod względem charakterów i oczekiwań. Specjaliści i widzowie uważali tę parę za sukces, lecz dziś to już przeszłość. Ich temperamenty zdecydowanie się wykluczyły, a zawiedziony mężczyzna ujawnił wszystkie szczegóły na swoim Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - ta para to już przeszłość?

Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek wzięli ślub 18 marca 2017 roku, lecz niestety nie będą już obchodzić 3. rocznicy ślubu. Psycholodzy i eksperci twierdzili, że wykonali dobrą robotę łącząc tych dwoje w parę, lecz wszystko zweryfikowało życie. Początkowo fani programu nie widzieli dla nich przyszłości, a przyszli małżonkowie badawczo patrzyli na siebie stojąc przed ołtarzem, jednak potem miłość zwyciężyła.

Ich relacja nie należała do prostych. Jeszcze tego samego dnia Paulina drwiła z wyglądu i zachowań swojego męża, potem doszło nawet do tego, że wygoniła go z domu. Krzysztof wykazał się wielką cierpliwością, bo mimo wybuchowego charakteru partnerki, postanowił o nią walczyć i włożył sporo trudu by poznać jej wnętrze. Po kilku kłótniach, starciach i cichych dniach nastąpił spokój i stworzyli w końcu pozornie wzorowy związek. Publikowali zdjęcia pełne miłości, nie odstępowali się na krok, ciepło wypowiadali się o sobie, lecz teraz wszystko się skończyło.

Paulina wbiła mu nóż w serce. Wszystko przez chorobliwą zazdrość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował na swoim Instagramie najpierw grafikę o wymownej treści: "Zostawił mnie po dwóch latach... Nawet nie wie co stracił...". Dodał do tego jeszcze bardziej szokujący komentarz, w którym opisał życie z Pauliną i podał powody rozstania.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

- Niestety żart niewart uśmiechu z mojej strony... Paulino jak widać w dalszym ciągu nie dorosłaś i niestety nie będę wyciągał wszystkich problemów sprzed miesięcy jak i również całego życia z Tobą, kiedy to postanowiłaś po raz kolejny wbić nóż w serce... Chorobliwa zazdrość jak i histrioniczny charakter widać daje Ci w kość, dlatego wymierzasz złość po raz kolejny w moją osobę. To Ty mnie zostawiłaś, porzuciłaś, wyrzuciłaś i oświadczyłaś, że to koniec... Powracając do byłego trzymaj się tej drogi, bo dla mnie już nie istniejesz... - brzmiało oświadczenie ze strony Krzysztofa.

Do tej pory nie ukazał się żaden komentarz ze strony Pauliny, a wszystkie zdjęcia z Krzysztofem w mediach społecznościowych usunęła.

Fot. instagram.com/kristoffer_zrobek/

Fot. facebook.com/krzysztof.zrobek/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News