Na zaproszeniu na ślub umieścili swoje intymne fotki. Goście byli zażenowani i odebrało im mowę (FOTO)

Na zaproszeniu na ślub umieścili swoje intymne fotki. Goście byli zażenowani i odebrało im mowę (FOTO) Źródło: Fot. Pixabay / @Ginger Palmisano

Ślub to wydarzenie, które należy poprzedzić odpowiednimi przygotowaniami. Pewna para młoda postanowiła więc, że wyśle z odpowiednim wyprzedzeniem gościom dość charakterystyczne zaproszenia, na których to postanowili umieścić swoje bardzo intymne zdjęcia. Zażenowany gość udostępnił zaproszenie w sieci.

Ślub tej pary zostanie zapamiętany przez ich bliskich do końca życia. Wszystko z powodu fotek, które Ci postanowili umieścić w środku zaproszeń wysłanych kilka tygodni przed uroczystością. Wyjątkowo prywatna i intymna treść wstrząsnęła nie tylko gośćmi, którzy dostali zaproszenie, ale również użytkownikami sieci, którzy bardzo brutalnie ocenili "twórczość" pary młodej.

Ślub już na zawsze kojarzył się im będzie z tymi zaproszeniami

Pewna para młoda miała bardzo udane pożycie. Młodzi wcale nie kryli się z tym faktem. Pewnego dnia wpadli na dość odważny pomysł, aby zdjęcia ze swoich mocno intymnych chwil umieścić na zaproszeniach, które następnie rozesłane zostały do setek ich bliskich, których to w ten sposób postanowili zaprosić na swój ślub i wesele.

Jeden z gości, który otrzymał to właśnie zaproszenie, podzielił się nim w sieci. Twierdzi, że poczuł się zażenowany i był w ogromnym szoku, gdy je zobaczył i na długi czas odebrało mu mowę.

Zacznijmy od pierwszego zdjęcia, które stanowiło tło dla pozostałych. Już ono budzi kontrowersje, bowiem para przedstawiona na nim liże swoje języki. Nie jest to więc zwykły pocałunek, a jego mocno zmodyfikowana, ostrzejsza wersja "francuska".

Następne zdjęcie, które uchwycili Internauci to fotka podsumowująca wakacje pary. Stoją oni na plaży. W tle morskie fale. Mężczyzna opiera się o palmę, a jego dziewczyna... o jego prącie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przykładowe komentarze internautów pod publikacją wcale nie dziwią.

 - Szkoda gadać. To jest właśnie XXI w. Nie ma czegoś takiego jak wstyd. Prywatność. Intymność. Świat upada - stwierdza internautka.

 - To jest straszne. To obraz nędzy i rozpaczy. Oni nie mają wstydu - napisała zażenowana kobieta.

 - Dla mnie to jest apokalipsa - czytamy.

 - I ciekawe jak będą tłumaczyć się swoim dzieciom, gdy przypadkiem odkryją tę fotkę - śmieje się mężczyzna.

 - Dajcie spokój - krótko podsumowuje internauta.

Fot. Facebook / That’s It, I’m Wedding Shaming

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  2. Kiedyś była królową TVP. Mężczyźni śnili o niej po nocach, a kobiety marzyły, by być na jej miejscu. To, jak dziś wygląda, zwali was z nóg!
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji

 

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News