Mąż miał zobaczyć żonę dopiero przed ołtarzem. Gdy na nią spojrzał, prawie posikał się ze śmiechu

Mąż miał zobaczyć żonę dopiero przed ołtarzem. Gdy na nią spojrzał, prawie posikał się ze śmiechu Źródło: Screenshot z youtube.com

Ślub, z powodu którego pan młody omal nie dostał zawału, rozpoczął się w bardzo nietypowy sposób. Oto panna młoda stanęła przed nim prezentując swoje wdzięki. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony, a po chwili wybuchnął śmiechem, którym zaraził niemal wszystkich gości weselnych.

Ślub, podczas którego doszło do bardzo dziwnego wydarzenia, zszokował internautów. Pan młody widząc po raz pierwszy swoją przyszłą małżonkę w sukni ślubnej prawie zemdlał z wrażenia. Po chwili, gdy pierwsze emocje opadły, zaczął śmiać się tak głośno, że nawet ksiądz będący świadkiem całej sytuacji, nie krył rozbawienia.

Ślub, podczas którego pan młody na widok panny młodej niemal umarł ze śmiechu

W Stanach Zjednoczonych doszło do bardzo nietypowej sytuacji, która odbiła się szerokim echem wśród wszystkich internautów. Gdy nadszedł wyczekiwany przez parę młodą dzień, kiedy to w końcu mieli się pobrać, na noc tuż przed ślubem rozstali się, aby na osobności przygotować się do tej wyjątkowej chwili. Na Zachodzie, a powoli także i w Europie, panuje bowiem tradycja, która głosi, że pan młody powinien zobaczyć przyszłą małżonkę w sukni ślubnej dopiero przed ołtarzem.

Tak też się stało. Mężczyzna czekał na swoją wybrankę przed kościołem, aby w końcu ujrzeć ją w przepięknej kreacji, którą ta wybierała w towarzystwie swoich druhen już miesięcy przed datą ślubu. Został poproszony o to, aby stanąć tyłem do drzwi katedry, a następnie zamknąć oczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W międzyczasie "panna młoda" wyszła z kościoła i stanęła tuż za nim. Kiedy się odwrócił nie wierzył własnym oczom. Po chwili roześmiał się tak głośno, jak jeszcze nigdy wcześniej.

Zamiast panny młodej w sukni ślubnej ujrzał on swojego przyjaciela. Brodaty mężczyzna gotowy do ceremonii rzucił się na pana młodego i zaczął go całować. W stroju panny młodej wyglądał on nadzwyczaj śmiesznie, co oczywiście rozbawiło wszystkich zgromadzonych.

Oczywiście chwilę później oczom pana młodego ukazała się jego przyszła żona, która w przepięknej sukni ostatecznie wzięła go za rękę i zaciągnęła do wnętrza budynku. Internauci, widząc zdjęcia z tego dnia, zastanawiali się tylko nad jednym.

 - Ciekawe czy potem w kościele siedział w tej sukni ślubnej - zastanawia się rozbawiona internautka.

Fot. Facebook / Anna Morrison Photography

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Fani wciąż martwią się o jej zdrowie. To, co powiedziała swojej córce, ZSZOKOWAŁO wszystkich
  2. Kim naprawdę jest mąż Bogumiły Wander? Ta informacja was zszokuje. Nie uwierzycie, co powiedział
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News