Maciej Kot poślubił piękną Agnieszkę. Wśród gości Stoch i Kubacki z żonami, oszałamiające zdjęcia

Maciej Kot poślubił piękną Agnieszkę. Wśród gości Stoch i Kubacki z żonami, oszałamiające zdjęcia Źródło: Screenshot z youtube.com/Skijumping

Ślub wywołał lawinę gratulacji fanów Macieja Kota w jego mediach społecznościowych, gdy dowiedzieli się, że oto oficjalnie skoczek powiedział uroczyste "tak" pięknej Agnieszce przed ołtarzem. W trakcie ceremonii panu młodemu towarzyszyli koledzy z drużyny. Między innymi Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

Ślub był wzruszający, a panna młoda wyglądała "jak z bajki". Tak o ceremonii wypowiadali się goście, którzy tłumnie zgromadzeni w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie podziwiali piękną, zakochaną parę.

Ślub Macieja Kota był wielką tajemnicą

Jak informuje portal Skijumping, para specjalnie nie powiedziała mediom o ślubie, ponieważ młodym zależało na prywatności. Z odpowiednim wyprzedzeniem datę znali tylko zaproszeni goście - w tym między innymi Kamil Stoch i Dawid Kubacki, którzy uczestniczyli później także w weselu zorganizowanym przez parę młodą.

Wybranką Macieja Kota została Agnieszka Lewkowicz, która na co dzień zajmuje się swoimi podopiecznymi jako trenerka personalna. Jej pasją jest także lekkoatletyka.

Kolejny ślub w środowisku sportowym

Zaledwie dzień przed ślubem Macieja Kota zmianę stanu cywilnego ogłosił ojciec Dominiki Tajner - Apoloniusz. Poślubił Izabelę Podolec, która jest od niego znacznie młodsza, co wytknęło prezesowi Polskiego Związku Narciarskiego wielu internautów.

Niedawno również Dawid Kubacki ożenił się, o czym na Pikio informowaliśmy zaledwie dwa tygodnie temu. Skoczek, który razem z kolegami tworzy świetną i niepokonaną drużynę corocznie reprezentującą Polskę podczas Pucharów Świata poślubił wtedy piękną Martę Majcher.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suknia panny młodej wywołała poruszenie

Panna młoda w przepięknej sukni zaprezentowała się gościom, którzy nie mogli oderwać wzroku także od pięknego garnituru Macieja Kota. Agnieszka Lewkowicz włożyła na siebie kreację, której wzory przypominały oplatające ją liście. Całość udekorowały welon i bukiet, a także klasyczne, ale za to bardzo piękne upięcie włosów, które podkreśliło urodę panny młodej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Z ostatniej chwili: na pokładzie było 101 osób, samolot awaryjnie wylądował w Warszawie
  4. Dusił to w sobie przez wiele lat, teraz zdecydował się wszystko opowiedzieć. William druzgocąco o śmierci księżnej Diany
  5. Rząd chce wprowadzić 500 plus dla dorosłych. Kolejna wyborcza obietnica pochłonie miliardy
  6. Krystyna Pawłowicz ma problem. Poprosiła publicznie o ratunek

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News