Życie Ibisza teraz zamieniło się w ból. Stracił Patrycję

Życie Ibisza teraz zamieniło się w ból. Stracił Patrycję Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Ślub Krzysztofa Ibisza z Patrycją mógł być najważniejszym dniem w życiu popularnego prezentera. Jednak opieszałość w planowaniu ożenku doprowadziła do wielkiego rozstania. Teraz, po śmierci ojca i odejściu swojej ukochanej, gwiazdor bardzo mocno odczuwa samotność.

Ślub, jakiego Patrycja domagała się od swojego wieloletniego partnera Krzysztofa Ibisza, a właściwie jego brak, był powodem, dla którego trwająca 7 lat relacja uległa zniszczeniu. Na domiar złego, nieszczęście w postaci utraty ukochanej dopadło go wtedy, kiedy zmarł mu ojciec. Osamotniony mężczyzna długo nie wiedział, co ma ze sobą zrobić. Jak się jednak okazuje, istnieje promień nadziei, który może zniwelować czarne chmury, które zebrały się nad głową gwiazdora telewizji.

Partnerka czekała na ślub, ale do niego nie doszło. Ibisz rozstał się z Patrycją

Wydawać by się mogło, że Krzysztof Ibisz i 37-letnia Patrycja stanowią bardzo dobraną parę. Mężczyzna był zauroczony charakterem pięknej blondynki, która oczarowała go od pierwszych chwil znajomości. Po kilku latach idylli kobieta postanowiła się rozstać ze swoim mężczyzną, po tym, jak prezenter notorycznie odmawiał jej zaręczyn i ze względu na swoje doświadczenia, nie chciał stanąć wraz z nią przed ołtarzem. Nie widząca rozwiązania konfliktu ukochana Ibisza postanowiła się spakować i przekreślić swój związek z gwiazdorem Polsatu.

Jakby tego było mało, ukochany ojciec gwiazdora odszedł niedawno, co tylko pogorszyło sytuację zrozpaczonego prezentera. Na szczęście z pomocą przyszła mu jego była żona, wraz z dziećmi.

Czy była żona Ibisza pomoże mu stanąć na nogi?

Całkowicie niespodziewanie z pomocą w stronę swojego byłego ukochanego wystąpiła Anna Nowak-Ibisz, z którą prezenter związany był między 2005 a 2009 rokiem. Ich rozwód był bardzo medialny, ponieważ zarówno mąż, jak i żona nie szczędzili sobie uprzejmości za pomocą mediów.

- Niestety, w naszej kulturze kobiecie łatwiej budować wizerunek osoby pokrzywdzonej, porzuconej, poszkodowanej przez egoistycznego samca - mówił wówczas prezenter.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po kilku latach ich wielki konflikt wygasł, a była żona przyjęła Ibisza do swojego domu, w którym pomaga jej opiekować się dziećmi i dochodzi do siebie, po traumatycznych wydarzeniach.

- Krzysztof był moją pierwszą miłością, poślubiłam go, zdecydowałam się mieć z nim dziecko. Moja potrzeba rodziny i świadomość tego, jak bardzo potrzebuje jej nasz syn, przeważa nad wszystkim - powiedziała była żona Ibisza.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  2. Ile waży Joanna Liszowska? Nikt nie spodziewał się takiej liczby!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach
     

źródło: pomponik.

Następny artykuł