Szybko po ślubie teściowa urządziła koszmar synowej. Łzy napływają do oczu

Szybko po ślubie teściowa urządziła koszmar synowej. Łzy napływają do oczu Źródło: Pixabay.com/Free-Photos

Ślub miał zapoczątkować lepsze życie Alicji. Sielanka jednak nie trwała długo. Wszystko przez jej teściową, która nie potrafiła nawet udawać sympatii do kobiety. To, jak traktowała swoją synową, jest upokarzające.

Ślub Ali i Piotra był jednym z najpiękniejszych dni ich życia. Wtedy wszystko układało się tak, jak powinno. Rodzice mężczyzny zgodzili się nawet, by żona ich syna i jej 9-letnie dziecko zamieszkali razem z nimi. Para była bardzo szczęśliwa, bowiem oszczędzała pieniądze na budowę własnego mieszkania. Nikt się nie spodziewał, że teściowa okaże się tak okrutna.

Ślub był początkiem koszmaru Ali. Teściowa pokazała prawdziwe oblicze

Tuż po tym, jak para wzięła ślub, wspólne życie świeżo upieczonego małżeństwa i rodziców Piotra układało się doskonale. Ala zostawała z teściami sama w domu, bowiem oni byli na emeryturze, a ona pracowała zdalnie jako grafik. Dzięki temu kobieta mogła każdego ranka przygotowywać śniadania dla wszystkich domowników.

Pewnego dnia wszystko się zmieniło. Bożena, matka Piotra, nie odpowiedziała na powitanie synowej, a gdy zaczęła gotować w kuchni, z jej ust padły zaskakujące słowa. Skrytykowała dania Alicji i uznała, że ta ma o sobie zbyt wysokie mniemanie. Za jakiś czas kobieta spróbowała jeszcze raz porozmawiać z matką męża. Reakcja emerytki była jeszcze gorsza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bożena zaczęła niemal krzyczeć, że żona Piotra jest wredną i przebiegła osobą. Zaczęła jej wypominać poprzedni związek i zarzuciła, ze zachowała się jak wyrodna matka pozwalając, by jej dziecko wychowywało się bez ojca. Przykre słowa były dopiero początkiem konfliktu, który sprawia, że Ala ciągle cierpi.

Teściowa nie odpuszcza swojej synowej. Ciągle wymyśla nowe sposoby na upokorzenie

Sytuacja w domu stawała się coraz bardziej napięta. Gdy tylko kobiety zostawały same, teściowa nie kryła się z niechęcią do Alicji i jej synka. Kierowała pod ich adresem uszczypliwe komentarze oraz podkreślała, jaką złą kobietą jest synowa.

Agresja słowna w końcu przestała Bożenie wystarczać i zmusiła Alę, by ta ciągle sprzątała. Zawsze krytykowała jej zachowanie, a także wielokrotnie kazała poprawiać to, co kobieta przed chwilą zrobiła. Gdy nikt nie widział, specjalnie rozlewała kawę lub brudziła w inny sposób, by dołożyć synowej zajęć. 

Alicja zrozumiała, że ślub był jednym z ostatnich spokojnych dni w jej życiu. Nie chce się skarżyć mężowi, aby nie pogarszać sytuacji i nadal móc mieszkać pod dachem teściów. Choć bardzo cierpi, gdy Bożena po raz kolejny ją poniża, chce poświęcić się, aby móc jak najszybciej wyprowadzić się do własnego domu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Stanisława Celińska szczerze o nadwadze. „Tyłam, żeby mnie było więcej”
  2. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo w centrum straszliwej tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

Źródło: Popularne

Następny artykuł