Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego

Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego Źródło: Fot. Pixabay.com/debowscyfoto

Ślub miał być spełnieniem ich marzeń. Czekali na ten wyjątkowy dzień bardzo długo. Nie mogli przewidzieć, że wszystko zamieni się w koszmar przez księdza, prowadzącego tę wyjątkową w życiu każdego człowieka ceremonię. W skandaliczną decyzję duchowego ciężko uwierzyć.

Ślub bez wątpienia jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ta wyjątkowa uroczystość podczas której łączymy się ze swoją drugą połówką na całe życie, wywołuje radość i euforię. Każda para marzy, by dzień ten był idealny i perfekcyjny, lecz by to osiągnąć, konieczne jest niestety wiele przygotowań oraz niemałe pieniądze

Wydawać by się mogło, że gdy wszystko jest już przygotowane i opłacone, wystarczy tylko pójść do Kościoła i przed ołtarzem powiedzieć sakramentalne "tak". Tymczasem okazuje się, że czasem to wcale nie jest takie proste. W tym przypadku skandaliczna decyzja duchownego sprawiła, że ich ślub zamienił się w prawdziwy koszmar. Ciężko uwierzyć, że ksiądz naprawdę się do tego posunął. 

Ślub miał być spełnieniem ich marzeń, kolejnym etapem w życiu

Ona pracowała w małym sklepie na wsi, a on wyjeżdżał do pracy za granicę i tylko dzięki zarobkom w euro udawało im się regularnie oszczędzać niewielkie kwoty. Byli razem już 3 lata i doskonale się dogadywali, remontowali piwnicę w rodzinnym domu i planowali dalsze wspólne życie. Niedawno dowiedzieli się również, że już niedługo zostaną rodzicami. Choć były to dopiero pierwsze tygodnie ciąży, oni już w głowie mieli cały plan na życie. 

Jednym z najważniejszych punktów w tym planie oczywiście był ślub, który miał być perfekcyjny. Wspólnie stworzyli doskonałą wizję tego wyjątkowego dnia, w którym powiedzą sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem. Nie mogło zabraknąć oczywiście też bliskich przyjaciół, rodziny, kwiatów oraz księdza. I to z tym ostatnim pojawił się problem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz bezwzględnie odmówił udzielenia im ślubu

Okazuje się, że wielu księży jest przekonanych, że mają prawo bezdusznie odmówić udzielenia parze ślubu tylko dlatego, że przyszła panna młoda jest w ciąży. Tak stało się również tym razem, duchowny bowiem stwierdził, że muszą czekać aż do narodzin dziecka. 

Z perspektywy czasu wiedzą, że był to dla nich najbardziej bolesny okres, który przeżyliby dużo lżej, gdyby mieli już na palcach obrączki. Choć ostatecznie do ślubu doszło, cały czar i marzenia o idealnym dniu nieodwracalnie prysnęły, a zaufanie do Kościoła wygasło. Jedna skandaliczna decyzja księdza zniszczyła coś, co młodzi ludzie pielęgnowali w sobie od lat. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wspiera ją były mąż
  2. Mąż o OSZPECONEJ twarzy Bogumiły Wander: "Trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić i polubić"
  3. Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze
  4. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz
  5. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  6. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku

Źródło: Bezlitosne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News