Ślubu gwiazdy Polsatu nie przebije dzisiaj nic

Ślubu gwiazdy Polsatu nie przebije dzisiaj nic Źródło: Pexels

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej, znanej między innymi dzięki brawurowym występom w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" był niezwykle romantyczny. Mąż gwiazdy niespodziewanie pochwalił się na swym koncie na Instagramie zdjęciem z wyjątkowej sesji zdjęciowej, która miała miejsce po ceremonii. Dziś nic nie przebije w sieci tej pięknej fotografii.

Ślub powinien być dla każdej pary jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Podobnie stało się oczywiście w przypadku ceremonii, w czasie której sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Katarzyna Skrzynecka oraz Marcin Łopucki. Para poznała się w 2007 roku, a dwa lata później stanęła na ślubnym kobiercu.

Ślub gwiazdy Polsatu był wyjątkowo romantyczny

Chociaż wielu fanom wydawało się, że ślub odbędzie się w uwielbianej przez zakochanych Grecji, ostatecznie pobrali się w Polsce. Później zdecydowali się jednak wyjechać w podróż poślubną na Santorini, gdzie stawiali pierwsze kroki jako małżeństwo. Para ewidentnie wspomina ten czas z wielkim sentymentem.

Świadczyć może o tym fakt, iż 10 lat po ślubie Łopucki pokazał na swym koncie na Instagramie bardzo romantyczne zdjęcie z poślubnej sesji zdjęciowej. Fotografia została wykonana właśnie na greckiej wysepce, która jest zdecydowanie idealnym celem wypraw dla wszystkich zakochanych. Jej piękno urzekło także świeżo upieczonych wówczas małżonków.

- Nasze małżeńskie początki! Kali mera. Coraz bliżej lata! Coraz bliżej Grecja - napisał Łopucki, oznaczając na fotografii swą ukochaną żonę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zachwyceni zdjęciem Skrzyneckiej i Łopuckiego

Chociaż zdjęcie zostało wykonane 10 lat temu, dopiero po tym długim czasie trafiło do sieci. Jak przyznają internauci, dziś nic go nie przebije. Fani są bowiem naprawdę zachwyceni romantyczną pamiątką Łopuckiego oraz Skrzyneckiej, którzy pomimo pływu lat wciąż są w sobie szaleńczo zakochani i planują kolejne wspólne podróże do urokliwej Grecji.

- Nie ma piękniejszego widoku niż para zakochanych. Rodzą się z tego kolejne ukochane cudeńka - napisała jedna z zachwyconych internautek.

- OMG, jakie to przepiękne zdjęcie. Piękni Wy - dodała kolejna fanka.

- Piękna para i piękna miłość - stwierdziła inna, równie zauroczona wyjątkową, bardzo prywatną fotografią, którą małżonkowie zdecydowali się jednak podzielić ze światem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News