Marta Kaczyńska dopiero co wzięła ślub, ale już całe Prawo i Sprawiedliwość ma nadzieję, że to ostatni raz. Jest to bowiem już trzecia sytuacja, kiedy to zmienia partnera i wciąż nie wiadomo czy ostatni. Wiąże się z tym nie tylko stres jej wuja, Jarosława Kaczyńskiego, ale i duże zaangażowanie partii. 

Swój pierwszy związek małżeński zawarła z Piotrem Smuniewskim, z którym oficjalnie miała córkę. Po rozwodzie spowodowanym jego zdradą szybko wstąpiła w kolejny związek, tym razem z Marcinem Dubienieckim, jednocześnie zakładając sprawę o zaprzeczenie ojcostwa pierwszego męża. Sprawę wygrała, jednocześnie wywołując skandal obyczajowy związany z całą sytuacją.

Wiele osób zarzucało jej hipokryzję, ponieważ publicznie deklarowała przywiązanie do ideologii swojego ojca i wuja. Dla wielu wyborców Jarosława Kaczyńskiego jej perypetie miłosne mogą być nie do zaakceptowania, co w połączeniu z pokrewieństwem, łączącym ją z najważniejszym politykiem Prawa i Sprawiedliwości może mieć negatywny wpływ na wyniki partii.

Marta Kaczyńska hipokrytką?

Kaczyńskiej już wielokrotnie zdarzało się budzić bardzo duże emocje, jedną z takich sytuacji była jej wypowiedź dotycząca prawa do aborcji. Wywołała wtedy prawdziwą burzę.

– Ona [kobieta] powinna mieć zagwarantowaną możliwość podjęcia świadomej decyzji przy wsparciu odpowiednio przeszkolonego personelu medycznego, a także duchownych – stwierdziła na łamach „Sieci”.

I kolejna tydzień później w tym samym temacie, ponieważ dotyczyła „Czarnych protestów”:

– Panie wprowadzono w błąd i wykorzystano, bo część z nich nie była w stanie określić, przeciwko czemu się buntuje – napisała.

Inne kontrowersje

Kolejnym przykładem pokazującą barwność jej postaci i niewygodne dla PiS-u podejście do świata może być fragment jej felietonu dotyczący ubioru.

– Entuzjaści paradowania bez koszulek czy też panie, które chodzą po mieście w typowo plażowej bieliźnie, nie zdają sobie chyba sprawy, że ich widok dla pozostałych ludzi może być kłopotliwy, nieprzyjemny i nieakceptowalny. […] Zachodnia kultura niosąca rewolucję seksualną, mocno wpływającą na współczesna obyczajowość, lansuje bezpruderyjny styl ubierania się, wciąż jednak nie kwestionując zasadniczo potrzeby odpowiedniego zakrywania ciała, zwłaszcza w miejscach publicznych – napisała.

Biorąc pod uwagę wyjątkowo letnią i luźno podchodzącą do ww. zasady jej suknię ślubną, nie dziwi to, że jej osoba dla Jarosława Kaczyńskiego może być trudnym orzechem do zgryzienia. Z jednej strony jest jego najbliższą rodziną – z drugiej, nie zachowuje się tak, tak PiS by tego chciał. Jej aktualny ślub to naprawdę nie jedyny raz, kiedy stawia prezesa PiS w trudnej sytuacji, prawdopodobnie wszyscy modlą się, aby był to ostatni.

PRZECZYTAJ: Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie

PRZECZYTAJ: Marta Kaczyńska ostro popłynęła! Prezes jej tego nie wybaczy

PRZECZYTAJ: Znane są szczegóły pogrzebu Kory

PRZECZYTAJ: Pies wybrał sobie niezwykłego przyjaciela, zakochasz się

Kaczyńska
fot. instagram
Kaczyńska
Nowożeńcy przed wejściem do urzędu stanu cywilnego. Fot. YouTube/
pudelektv
Kaczyńska
fot. facebook

 

10 nieślubnych dzieci, które zdobyły wielką sławę [ZDJĘCIA]


Pobrali się i zaskoczyli wszystkich! Sekretne śluby gwiazd [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.