Kuriozum wokół ślubu Kaczyńskiej. PiS ma nadzieję, że to ostatni

Kuriozum wokół ślubu Kaczyńskiej. PiS ma nadzieję, że to ostatni

Marta Kaczyńska dopiero co wzięła ślub, ale już całe Prawo i Sprawiedliwość ma nadzieję, że to ostatni raz. Jest to bowiem już trzecia sytuacja, kiedy to zmienia partnera i wciąż nie wiadomo czy ostatni. Wiąże się z tym nie tylko stres jej wuja, Jarosława Kaczyńskiego, ale i duże zaangażowanie partii. 

Swój pierwszy związek małżeński zawarła z Piotrem Smuniewskim, z którym oficjalnie miała córkę. Po rozwodzie spowodowanym jego zdradą szybko wstąpiła w kolejny związek, tym razem z Marcinem Dubienieckim, jednocześnie zakładając sprawę o zaprzeczenie ojcostwa pierwszego męża. Sprawę wygrała, jednocześnie wywołując skandal obyczajowy związany z całą sytuacją. Wiele osób zarzucało jej hipokryzję, ponieważ publicznie deklarowała przywiązanie do ideologii swojego ojca i wuja. Dla wielu wyborców Jarosława Kaczyńskiego jej perypetie miłosne mogą być nie do zaakceptowania, co w połączeniu z pokrewieństwem, łączącym ją z najważniejszym politykiem Prawa i Sprawiedliwości może mieć negatywny wpływ na wyniki partii.

Marta Kaczyńska hipokrytką?

Kaczyńskiej już wielokrotnie zdarzało się budzić bardzo duże emocje, jedną z takich sytuacji była jej wypowiedź dotycząca prawa do aborcji. Wywołała wtedy prawdziwą burzę. - Ona [kobieta] powinna mieć zagwarantowaną możliwość podjęcia świadomej decyzji przy wsparciu odpowiednio przeszkolonego personelu medycznego, a także duchownych - stwierdziła na łamach "Sieci". I kolejna tydzień później w tym samym temacie, ponieważ dotyczyła "Czarnych protestów": - Panie wprowadzono w błąd i wykorzystano, bo część z nich nie była w stanie określić, przeciwko czemu się buntuje - napisała.

Inne kontrowersje

Kolejnym przykładem pokazującą barwność jej postaci i niewygodne dla PiS-u podejście do świata może być fragment jej felietonu dotyczący ubioru. - Entuzjaści paradowania bez koszulek czy też panie, które chodzą po mieście w typowo plażowej bieliźnie, nie zdają sobie chyba sprawy, że ich widok dla pozostałych ludzi może być kłopotliwy, nieprzyjemny i nieakceptowalny. [...] Zachodnia kultura niosąca rewolucję seksualną, mocno wpływającą na współczesna obyczajowość, lansuje bezpruderyjny styl ubierania się, wciąż jednak nie kwestionując zasadniczo potrzeby odpowiedniego zakrywania ciała, zwłaszcza w miejscach publicznych - napisała. Biorąc pod uwagę wyjątkowo letnią i luźno podchodzącą do ww. zasady jej suknię ślubną, nie dziwi to, że jej osoba dla Jarosława Kaczyńskiego może być trudnym orzechem do zgryzienia. Z jednej strony jest jego najbliższą rodziną - z drugiej, nie zachowuje się tak, tak PiS by tego chciał. Jej aktualny ślub to naprawdę nie jedyny raz, kiedy stawia prezesa PiS w trudnej sytuacji, prawdopodobnie wszyscy modlą się, aby był to ostatni.

PRZECZYTAJ: Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie

PRZECZYTAJ: Marta Kaczyńska ostro popłynęła! Prezes jej tego nie wybaczy

PRZECZYTAJ: Znane są szczegóły pogrzebu Kory

PRZECZYTAJ: Pies wybrał sobie niezwykłego przyjaciela, zakochasz się

Kaczyńska fot. instagram Kaczyńska Nowożeńcy przed wejściem do urzędu stanu cywilnego. Fot. YouTube/
pudelektv Kaczyńska fot. facebook  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News