Węgrowska miesiąc po ślubie rozstała się z mężem. Właśnie do niego wróciła i opowiedziała o ich stosunku płciowym

Węgrowska miesiąc po ślubie rozstała się z mężem. Właśnie do niego wróciła i opowiedziała o ich stosunku płciowym Źródło: screen/YouTube/Telewizja Republika

Ślub Iwony Węgrowskiej był głośnym wydarzeniem. Równie głośne było jej rozstanie z mężem po miesiącu wspólnego życia. Dziś wokalistka wróciła do niego i zdradziła pikantne szczegóły ich wspólnego życia.

Ślub Iwony Węgrowskiej z Maciejem Marcjanikiem był głośnym wydarzeniem. Fani piosenkarki nie spodziewali się jednak, że już miesiąc po tej uroczystej chwili dojdzie do pierwszego poważnego kryzysu. W przypadku wokalistki nie była to epizodyczna kłótnia, ale definitywne - jak się wydawało - rozstanie. 

Iwona Węgrowska poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej wyznanie brzmiało bardzo poważnie:

- Z przykrością informuję, że nadszedł ostateczny koniec naszego związku.
Jest to dla mnie trudny czas i bolesny moment ,gdyż kochałam Maćka i to bardzo .
Był miłością mojego życia. Ale niestety było zbyt wiele zazdrości, różnych sytuacji, osób trzecich w tym wszystkim, że nie możemy dłużej iść razem przez życie - wyznała celebrytka.

Ślub, rozstanie i powrót. Iwona Węgrowska zaskakuje

Fani Węgrowskiej byli bardzo zdziwieni decyzją o odejściu od męża i ojca jej córeczki. Jednak bardzo szybko okazało się, że nie jest to ostateczne rozstanie. Artystka najwyraźniej pożałowała swojego publicznego wyznania i postanowiła pojednać się z partnerem. Wróciła do ukochanego i zamieściła w sieci kolejną deklarację.

Przyznajemy, że fani mieli prawo poczuć się zdezorientowani. Ślub, rozstanie, powrót - te wszystkie wydarzenia rozegrały się w ciągu zaledwie kilku tygodni. Kolejne wyznanie artystki jeszcze bardziej zaskoczyło fanów. Wokalistka nie tylko poinformowała o swoim powrocie do męża, ale również napisała, jak układa się ich życie erotyczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Nasz sex jest cudowny" - Iwona Węgrowska o relacjach z mężem

Iwona Węgrowska również tym razem postanowiła załatwić sprawę na forum publicznym. Piosenkarka opublikowała kolejny post, w którym poinformowała swoich fanów o powrocie do męża i otwarcie przyznała, że w sypialni znów pojawił się ogień.

- Teraz jest chemia. Nasz sex jest cudowny - napisała wokalistka na Facebooku.

Fani nie przyjęli jej kolejnego wyznania z entuzjazmem. W sieci pojawiły się bardzo krytyczne komentarze:

- Moim zdaniem to bardzo toksyczna relacja. Nic z tego nie będzie jeśli nie ma zaufania, szacunku - napisał jeden z internautów.

- Który to już raz? - podsumowała inna osoba. Najwyraźniej internauci nie zamierzają już poważnie traktować takich wydarzeń jak ślub czy kolejne rozstania Iwony Węgrowskiej.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

źródło: Kozaczek

Następny artykuł