"Test na dziewictwo" na weselu w Polsce. Oburzająca gra zniszczyła niejedną zabawę

"Test na dziewictwo" na weselu w Polsce. Oburzająca gra zniszczyła niejedną zabawę Źródło: Pixabay.com/debowscyfoto

Ślub jest ważnym wydarzeniem dla każdej pary młodej. Przygotowania do wesela zajmują bardzo dużo czasu, a plan na całonocna zabawę dla bardzo zróżnicowanych gości często staje się największym problemem. Z pomocą zazwyczaj przychodzi wodzirej, jednak nie każdy pomysł warto wypróbować. Test na dziewictwo jest jednym z najgorszych pomysłów.

Ślub i wesele pary młodej powinien być mile wspominany przez nowożeńców, ale też gości. Służą temu nie tylko suto zastawione smakołykami stoły i szalone tańce, ale także wszelkie gry czy zabawy, które mają nadać imprezie oryginalnego charakteru. Pomysłów na uświetnienie uroczystości jest wiele, jednak tego jednego należy szczególnie unikać. Jest oburzający dla większości osób.

Ślub z testem na dziewictwo to okropny pomysł. Ta zabawa mało komu się podoba

Oprócz standardowych oczepin oraz wszelkich toastów, wodzirej często proponuje szereg rozmaitych aktywności, które mają uatrakcyjnić naprzemienne jedzenie i tańczenie. Niektóre są mniej zabawne od innych, ale jest jedna propozycja, która z pewnością zepsuje humor wielu osobom - test na dziewictwo.

Zabawa ma pomóc w ustaleniu, która z panien jeszcze nie współżyła, a wykorzystuje się do niej niezbędny rekwizyt, jakim jest talerz. Gdy znajdzie się para ochotników, mężczyzna ma wepchnąć naczynie pomiędzy zaciśnięte uda ochotniczki. Następnie kobieta musi przejść określony odcinek drogi, nie wypuszczając talerza spomiędzy nóg.

Cała sytuacja i drobne, niezdarne kroczki nie zawsze trzeźwych pań wyglądają zazwyczaj bardzo żałośnie, a jeśli dodać do tego dwuznaczne okrzyki wodzireja, jak "ty zaciśnij, a on niech wepchnie", robi się naprawdę niezręcznie. Potwierdzają to opinie weselników, którzy przeżyli podobną zabawę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Goście byli zdegustowani. Ta zabawa zdecydowanie nie przypadła im do gustu

Monika wspomina ślub swojej kuzynki, na którym była w zeszłym roku. Wesele było dosyć udane, goście byli całkiem aktywni, ale wodzirej chciał ich bardziej rozruszać i zaproponował wielki test na dziewictwo. Tym razem miała w nim uczestniczyć panna młoda. Gdy weszła na środek sali i zorientowała się, co się dzieje, zrobiła się czerwona na twarzy.

Później było tylko gorzej. Pan młody nie radził sobie z talerzem, świeżo upieczona mężatka zakryła twarz dłońmi, a goście nie wiedzieli, gdzie mają się podziać.

- Atmosfera zrobiła się fatalna. Było mi strasznie żal kuzynki. W końcu goście zaczęli się rozchodzić do toalet albo na zewnątrz, żeby jej nie zawstydzać bardziej. Nie wiem, jak to się skończyło, bo ja też wyszłam - wspomina.

Takich przypadków jest o wiele więcej. Żenujące poczucie humoru i wystawianie kobiet na takie poniżające traktowanie rzadko się sprawdza. Zazwyczaj goście czują się po prostu zdegustowani i nie chcą uczestniczyć w tego typu rozrywkach. Ślub czy wesele mają być wesołe, a nie prostackie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Ta informacja może was zaskoczyć
  2. Roksana Węgiel została potraktowana skandalicznie przez organizatorów Eurowizji. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News