Postanowili, że nie będą się kochać przed ślubem. Noc poślubna okazała się być horrorem

Postanowili, że nie będą się kochać przed ślubem. Noc poślubna okazała się być horrorem Źródło: Pixabay.com/StockSnap

Ślub był dla tej pary bardzo wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko z powodu zmiany stanu cywilnego. Tego dnia po raz pierwszy mieli skonsumować swój związek. Nie przewidzieli, że noc poślubna będzie tak okropna.

Ślub dla większości par jest początkiem nowego życia. Od tego momentu narzeczeni stają się prawdziwą rodziną, a sama impreza weselna jest jedną z najhuczniejszych w całym życiu państwa młodych. Dla tej pary data wstąpienia w związek małżeński była podwójnie ważna - tego dnia po raz pierwszy mieli iść razem do łóżka. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli. Ta noc okazała się prawdziwym horrorem. 

Związek tej pary był bardzo udany. Z niecierpliwością czekali na ślub

Jacek jest programistą, który bardzo poważnie podchodzi do kwestii wiary. Uważa, że nauki Kościoła są najważniejsze, tak samo, jak moralne postępowanie. To dlatego zdecydował się poczekać z seksem do  ślubu.

Olgę poznał na studiach. Okazało się, że ma takie samo podejście do spraw religii i współżycia, jak on. Zgodziła się zachować czystość aż do ślubu, choć momentami bywało naprawdę ciężko. Wsparcie otrzymali w naukach przedmałżeńskich i Kościele. Dzięki temu udało się im wytrwać w nietypowym postanowieniu, z czego byli bardzo dumni.

W końcu para zaręczyła się i wyczekiwała dnia, w którym wezmą ślub. Gdy w końcu do tego doszło, nie mogli się doczekać swojej nocy poślubnej. Miał to być niezwykły moment, nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noc poślubna okazała się fatalna. Wszystko przez pana młodego

Zanim świeżo upieczeni małżonkowie mogli pójść razem do łóżka, czekała ich zabawa na weselu. Jacek dał się ponieść i wypił za dużo alkoholu. Nie potrafił się opanować, przez co upił się do nieprzytomności. Wyczekiwana chwila upragnionego skonsumowania związku musiała zostać przełożona.

Panna młoda zapewne była zrozpaczona. Czekałą tak długo, a w najważniejszym dniu jej mąż, zamiast spełnić jej najskrytsze fantazje, padł bez życia. Noc zamieniła się w horror z najgorszych koszmarów, a kobieta znalazła się na skraju wytrzymałości. Z pierwszym razem musiała czekać aż do miesiąca miodowego, który spędzili we Włoszech. 

Utrzymanie czystości do ślubu budzi wielki podziw, jednak może okazać się bardzo niekorzystna dla związku. Seksuolodzy przestrzegają, że lepiej jest uprawiać seks z partnerem, zanim powie się sakramentalne "tak", by po prostu poznać upodobania partnera. Zawsze może okazać się, że kochankowie są do siebie zupełnie niedopasowani, a związek nie będzie im przynosił satysfakcji seksualnej. Choć nie jest najważniejsza, może stanowić źródło poważnych frustracji w codziennym życiu i prowadzić do konfliktów, a czasem nawet rozpadu małżeństwa. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News