Teść doprowadził Ewę do płaczu. Aż ciężko uwierzyć w to, o co poprosiła

Teść doprowadził Ewę do płaczu. Aż ciężko uwierzyć w to, o co poprosiła Źródło: PxHere/Common

Ślub był dla niej spełnieniem największych marzeń. Gdy pojawiło się dziecko była przekonana, że rodzice i teściowie chętnie jej pomogą. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna i sprawiła, że kobieta zalała się łzami.

Ślub z ukochanym mężczyzną, a następnie urodzenie oczekiwanego dziecka. W życiu Ewy - internautki, która postanowiła podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych - wszystko się układało. Jednak problem, pojawił się, gdy oczekiwania jakie kobieta miała względem teściów zderzyły się z rzeczywistością.

Ewa mieszka wraz z mężem oraz teściami i rodziną swojego szwagra w jednym domu, a od niedawna także ze swoją córką. Rzeczą oczywistą, wraz z mężem przymierzała się do wyprawienia uroczystych chrzcin. Wydawało jej się, że wszystko zostało ustalone między członkami rodziny. Jak się jednak okazało kobieta mocno zawiodła się na teściach, którzy odmówili sfinansowania uroczystości.

Ślub, wesele, chrzciny... ale nie kosztem rodziców?

Kobieta tak przeżyła tę wiadomość, że postanowiła wyrazić swój smutek w Internecie.

- Teść, głupi cham powiedział, że chrzcin na pewno nie będzie organizował, że jesteśmy dorośli i sami sobie możemy urządzić. Poczułam się niezręcznie przy matce. Mój szwagier pokazywał mi, jakie jego dzieci dostawały prezenty od moich teściów, podobnie szwagierka - jej synowie dostali nawet po rowerku. A mojego teścia nie stać na to, by chrzciny swojej wnuczce wyprawić?! Po prostu myślałam, że się tam rozpłaczę. Tak głupio mi przed najbliższą rodziną... - cytuje słowa internautki portal "popularne.pl".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia Ewy, która jest przekonana, że obowiązkiem teściów jest płacenie za chrzciny wnuczki wywołuje duże poruszenie w mediach społecznościowych. Wielu internautów jest wzburzonych tymi słowami. Choć wyrażają zrozumienie dla tego, że Ewa czuje się pominięta i zepchnięta w porównaniu ze swoim szwagrem, to wymaganie takiego finansowania jest dla większości osób po prostu bezczelne. Niektórzy posuwają się nawet do bardziej dosadnych określeń.

- Jak można domagać się w taki sposób, że teściowie czy rodzice coś sfinansują? To bezczelne. Dorosłość to odpowiedzialność, a takie słowa są typowe dla rozpieszczonego bachora. Naprawdę nie rozumiem, jak można się jeszcze czuć w związku z tym pokrzywdzonym. Ciekawe co na to mąż tej kobiety - podsumowuje jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News