Gwiazda Polsatu o tragicznej operacji: nagle strzelił mi tętniak w mózgu

Gwiazda Polsatu o tragicznej operacji: nagle strzelił mi tętniak w mózgu Źródło: fot. pexels.com

Gwiazda Polsatu podczas ostatniej wizyty w DDTVN opowiedziała o swojej walce o życie. Jednak czasu antenowego starczyło również na to, aby podczas wywiadu zahaczyć o jej ślub.

Ślub zawsze w świecie show-biznesu jest gorącym tematem. Widzowie bardzo lubią wiedzieć, co się dzieje w prywatnym życiu ich ulubionych gwiazd. Alżbeta Lenska podczas swojej wizyty w programie DDTVN opowiedziała zarówno o tym, co się działo w jej życiu miłosnym, jak i o aktualnej sytuacji, a nawet niedalekiej przyszłości.

Najpierw tętniak, potem ślub jak z bajki. Historia Alżbety Lenksiej

Alżbeta Lenska jeszcze jakiś czas temu walczyła w szpitalu o swoje życie, po tym, jak tętniak w jej głowie nagle pękł. Aktorka nie miała pojęcia, że w jej głowie znajduje się tykająca bomba, która może wybuchnąć w każdej chwili. Do tej przerażającej sytuacji doszło niemalże rok temu, a dokładniej w maju, podczas jednego ze spektakli.

Oczywiście aktorka została natychmiastowo przewieziona do szpitala, gdzie lekarze przeprowadzili skomplikowaną operację, bez której Alżbeta nie przeżyłaby. O wszystkim fanów aktorki poinformował jej mąż, poprzez jej profil na portalu Instagram. We wzruszającym wpisie Rafał Cieszyński prosił internautów o wsparcie i modlitwę w intencji jego ukochanej.

W jej wypadku bez wątpienia możemy mówić o szczęśliwym zakończeniu, ponieważ po długim pobycie w szpitalu i rehabilitacji, Alżbeta wróciła do formy. Teraz jedyny skutek uboczny tamtych dni, jaki odczuwa gwiazda, to gorsze samopoczucie podczas nagłych zmian pogody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak nie był to jedyny temat podjęty podczas wywiadu w śniadaniowym programie stacji TVN. Aktorka oraz jej mąż zostali zapytani również o ich ślub, który niedawno miał miejsce. Może i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest to już ich trzeci.

Małżonkowie przyznają, że traktują to jako swój nowy początek i aktorka zdradziła, że tym razem to właśnie ona się oświadczyła. Wszystko dlatego, że do tej pory, to właśnie jej mąż zachowywał się jak prawdziwy rycerz w lśniącej zbroi i dbał o swoją ukochaną. Natomiast teraz Alżbeta chciała mu pokazać, że ona również tak potrafi. Nie da się ukryć, że jest to niecodzienna sytuacja, ale uczucie, jakie bije od tej pary, wydaje się wręcz namacalne.

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  4. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  5. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo
  6. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli

 

źródło: TVN

Następny artykuł