Gwiazda TVP pokazała męża 4 lata po ślubie. Zdjęcie zachwyciło internautów

Gwiazda TVP pokazała męża 4 lata po ślubie. Zdjęcie zachwyciło internautów Źródło: youtube.com/tvp

Ślub był wielkim wydarzeniem w życiu jednej z najbardziej popularnych obecnie gwiazd TVP. Kobieta, która przysięgała miłość, wierność i uczciwość małżeńską na cztery lata po zawarciu związku postanowiła po raz kolejny pochwalić się swoim ukochanym. Zdjęcie oczarowało wszystkich internautów.

Ślub, który miał miejsce przed czterema laty, był wielkim wydarzeniem dla Idy Nowakowskiej. Gwiazda znana, chociażby z You Can Dance i programu tanecznego Dance, Dance, Dance, w którym jest jurorką, postanowiła uczcić swój związek z ukochanym mężem, prezentując zdumiewającą i bardzo estetyczną fotografię, która staje się obecnie prawdziwym hitem wśród użytkowników aplikacji Instagram.

Ślub Nowakowskiej był wielkim wydarzeniem. Gwiazda wspomina zamążpójście

O tym, jak wielkim wrażeniem dla tancerki było powiedzenie sakramentalnego "tak" wspominała wielokrotnie w wywiadach, odtwarzając praktycznie wszystkie szczegóły dotyczącego tego wydarzenia.

- Moja suknia ślubna była biała. Wszystko było tradycyjne. Suknia schodziła w dół w księżniczkę à la syrenkę. Welon był długi i tren także. Miałam cztery kuzyneczki męża, które nosiły moją suknię. Ślub braliśmy w Los Angeles w parafii polskiej. Ślub pełną parą wszystko było z Bogiem. Ślub był w połowie po angielsku i po polsku. Mąż śmiał się, że jak składał przysięgę po polsku to ksiądz, mówił po polsku, więc mąż nie rozumiał. Ja wszystko zrozumiałam. - mówiła gwiazda TVP.

Teraz na cztery lata po zawarciu małżeństwa zdecydowała się na pokazanie swoim fanom wielkiej miłości, jaką darzy ukochanego. W przedstawieniu swojego uczucia pomogły jej social media i aplikacja Instagram.

- Mój mąż jest obietnicą tego, że zawsze będę mieć najlepszego przyjaciela - napisała pod czarno-białym zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni fotografią

Estetyczne zdjęcie, przedstawiające gwiazdę TVP z ukochanym przywodzi na myśl plakat filmowy, co nie uszło uwadze obserwatorom Nowakowskiej, którzy obsypali publikację wielką ilością komplementów.

To zdjęcie i Wy wyglądacie jak z plakatu francuskiego filmu o miłości"

- Najważniejsze to patrzeć w tę samą stronę. 

- Fantastycznie! Pielęgnujcie to - czytamy komentarze internautów.

Zdjęcie jest na tyle popularne, że zainteresowały się nimi nawet koleżanki Nowakowskiej z show-biznesu, a komplementy spłynęły od tak znanych nazwisk, jak Barbara Kurdej-Szatan, czy Patrycja Kazadi.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w ogniu krytyki. Koledzy nauczyciele do Pierwszej Damy: "Czujemy wstyd i upokorzenie". Szczyt hipokryzji?
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News