Okropność, w ramach zemsty na narzeczonej zamęczył jej suczkę na śmierć. Ślubu nie będzie

Okropność, w ramach zemsty na narzeczonej zamęczył jej suczkę na śmierć. Ślubu nie będzie Źródło: PxHere/Public

Ślub miał odmienić życie jednej z par, która już niebawem planowała sformalizować swój związek. Teraz wiemy już, że z pewnością do tego nie dojdzie. Wszystko przez zachowanie przyszłego pana młodego. Popełnił on straszliwą zbrodnię.

Ślub miał być dla obojga jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, jednak już teraz możemy być pewni, że do niego nie dojdzie. Wszystko było na dobrej drodze, by zakochani mogli cieszyć się wspólnym życiem, jednak plany zostały zmienione w związku z katastrofalnym zachowaniem mężczyzny. Może on czuć się w pełni winny za sytuację, która odmieni życie winnego.

Jeszcze kilka dni temu wszystko wskazywało na to, że oboje będą cieszyć się szczęśliwym życiem wspólnie. Na pewno jednak się to nie wydarzy w związku z przerażającym czynem. Trudno powiedzieć, czy u winnego więcej strachu wywołuje wyrok, jaki usłyszał niedawno, czy też słowa ludzi. Ci, którzy słyszeli o makabrycznym przestępstwie, nie wątpliwości co do swojego zdania na temat strasznego zachowania.

Ślub miał zmienić ich życie

52-latek ułożył sobie życie, oświadczył się i wydawało się, że w końcu uda mu się odnaleźć szczęście. Para zapowiadała ślub, jednak nikt nie spodziewał się, że w ich relacji dochodzi do tak poważnych kłótni. Po jednej z nich doszło do okropnego przestępstwa, wobec którego kobieta była zupełnie bezradna. Mało kto spodziewał się, że mężczyzna może być skłonny do zrobienia czegoś tak strasznego.

Fidel Lopez po wielkiej awanturze zamknął się w pokoju, gdzie doszło do przestępstwa. Mężczyzna zamknął się w pokoju wraz z z suczką swojej narzeczonej, a następnie zgwałcił psa. Jego czyn mógł przejść bez większego echa, ale kobieta po pewnym czasie zainteresowała się nietypowym zachowaniem swojego zwierzęcia. Pies leżał pod łóżkiem i wydawał z siebie odgłosy świadczące o wielkim cierpieniu.

Zdenerwowana właścicielka od razu zabrała swojego psa do weterynarza, od którego dowiedziała się, że o tym, że zwierzę zostało zgwałcone. Wiadomość ta przeraziła kobietę, przez co natychmiast udała się na policję. Błyskawicznie podjęła tą decyzję, nawet pomimo tego, że doskonale wiedziała, kto stoi za makabryczną zbrodnią.

Ślub z pewnością nie dojdzie do skutku

Dla zwierzęcia nie było już ratunku. Weterynarz stwierdził, że rany wyrządzone przez byłego już narzeczonego są zbyt poważne, a psa trzeba natychmiast uśpić. Oskarżony o molestowanie zwierzęcia trafił do aresztu, gdzie oczekiwał na wyrok sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Mężczyzna został uznany za winnego i usłyszał wyrok 60 dni więzienia i 3 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu. Został również przebadany psychiatrycznie, w związku z czym przez najbliższe 15 lat nie będzie mógł adoptować żadnego zwierzęcia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News