Elwira dostała zaproszenie na ślub swojego eks. Ceremonia zamieniła się w koszmar

Elwira dostała zaproszenie na ślub swojego eks. Ceremonia zamieniła się w koszmar Źródło: youtube.com/ Jess and Gabriel

Ślub byłego był prawdziwym przeżyciem dla Elwiry. Kobieta, która przyszła oglądać ceremonie swojego eks-narzeczonego nie mogła się spodziewać, że mężczyzna stający przed ołtarzem potraktuje ją w taki sposób. Szokująca historia kobiety jest prawdziwym dowodem na to, że przyjaźnie po związkach często są niemożliwe.

Ślub, na który udała się Elwira, był bardzo specyficzny. Kobieta została poproszona przez swojego byłego, aby towarzyszyć mu w trakcie najważniejszej dla niego chwili. 29-latka, myśląc, że przyjaźni się z przeszłym obiektem swoich westchnień, zgodziła się. Nie mogła przypuszczać, że będzie to jedna z najgorszych decyzji w jej życiu.

Ślub byłego zamienił się w koszmar

Elwira, pojawiając się na ślubie, momentalnie wzbudziła emocje u byłego ukochanego - Janka. Mężczyzna, widząc piękną kobietę, zapomniał na moment, że za chwilę będzie ślubował miłość nowej narzeczonej. To, co powiedziała 29-latka, jest doprawdy wstrząsające.

- Nigdy nikt mnie tak nie upokorzył. Gdybym mogła cofnąć czas, na pewno bym tego nie zrobiła. Rada dla wszystkich: nie zapraszajcie swoich eks na ślub. [...] Już przed wejściem do kościoła poprosił mnie o chwilę rozmowy. Powiedział mi, że tak naprawdę nie chce brać tego ślubu, bo ciągle jest we mnie zakochany. Liczył na to, że zaręczając się z tamtą dziewczyną i zapraszając mnie na ślub, wzbudzi we mnie zazdrość. Chciał, żebym przerwała ceremonię i o niego zawalczyła. Problem w tym, że ja nie czułam tego samego. Kiedy mu o tym powiedziałam, widziałam, jak pęka mu serce. To był koszmar - wyznaje była przyjaciółka swojego eks-narzeczonego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajomi wytykają ją palcami

Mimo tego, że eks-narzeczona doprowadziła mężczyznę przed ołtarz, to nie poprawiło sytuacji. Na weselu wyszło bowiem, że pan młody jest nieszczęśliwy z powodu odrzucenia przez dawną miłość. Świadek świeżo upieczonego męża słyszał bowiem bardzo niezręczną konwersację między dawnymi ukochanymi i o wszystkim doniósł rodzinie zebranej na weselu. Od tego momentu Elwira jest notorycznie wytykana palcami i obgadywana wszędzie, gdzie tylko zobaczą ją dawni znajomi i członkowie rodziny chłopaka, któremu złamała serce.

- Finalnie doszło do ślubu, ale Janek przez całą ceremonię wyglądał jak zbity pies. Na wesele nie poszłam, ale znajomi opowiadali mi, że strasznie się upił i wyszła z tego jedna wielka klapa. Do tego świadek, który słyszał naszą rozmowę przed kościołem, opowiedział o niej wszystkim gościom. Cała rodzina Janka wiedziała, kto zrujnował jego ślub - wyznała Elwira

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News