Nagle podczas mszy ślubnej ksiądz zaczął robić coś przedziwnego. Wszyscy goście zareagowali

Nagle podczas mszy ślubnej ksiądz zaczął robić coś przedziwnego. Wszyscy goście zareagowali Źródło: pexels

Ślub dla każdej pary jest bardzo ważnym wydarzeniem. Przez wiele miesięcy narzeczeni starają się zaplanować każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jednak podczas jednej z ceremonii ślubnych ksiądz zrobił coś, czego nikt nie był w stanie przewidzieć. Wszyscy zgromadzeni goście byli w szoku.

Ślub został okraszony przez wielce niespodziewane zachowanie księdza

Ślub jest prawdopodobnie najważniejszym dniem w życiu młodych ludzi. W szczególności kobiety czekają na ten dzień z niecierpliwością. Wybór sukni czy garnituru, sporządzenie listy gości lub menu, może spędzać sen z powiek niejednej młodej parze. Wesele planowane jest zazwyczaj od A do Z, natomiast nieco mniejszą wagę przykłada się do samej ceremonii ślubu. Większość osób zakłada, że każda wygląda tak samo i niczego szczególnego nie mogą się spodziewać. 

Dlatego też niektóre pary decydują się na urozmaicenie (w przypadku ślubu kościelnego) godzinnej ceremonii. Często wybór pada na zatrudnienie muzyka, który zagra np. na skrzypcach, bądź na osobę, która wykona najczęściej ważną dla państwa młodych piosenkę. Jedna z par, która właśnie miała powiedzieć sobie sakramentalne "tak" nie przewidywała niczego szczególnego na swoją ceremonię. Zatem nie spodziewali się tego, co spotkało ich podczas mszy.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewane zdarzenie na ślubie 

Ceremonia ślubu tej pary na zawsze zostanie zapamiętana przez wszystkich gości. Szczególnie dlatego, że zupełnie niespodziewanie ksiądz postanowił zrobić coś, czego nie spodziewała się żadna osoba, która tego dnia zawitała do kościoła.

Duchowny zaintonował piosenkę "Mamma Maria", po czym zaczął... bardzo energicznie do niej tańczyć. W pierwszej sekundzie na twarzach zgromadzonych pojawiło się wielkie zdziwienie, ale już po chwili zamieniło się w szczery uśmiech. Każdemu udzieliła się radość księdza. Wszystkim spodobała się niespodzianka, którą przygotował. 

Zachęcał wszystkich do wspólnego śpiewania. Goście nie byli w stanie się powstrzymać i szybko dali ponieść się muzyce. Byli zachwyceni. Ksiądz tańczył, skakał i śpiewał do mikrofonu. Takiego duchownego i takiej ceremonii z pewnością pozazdrościłaby każda młoda para. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  3. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był
  4. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  5. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  6. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach

 

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News