Przekroczyła wszelkie granice, z szokującego powodu zdecydowała się na ślub. "Po porodzie urządziłam mu piekło"

Przekroczyła wszelkie granice, z szokującego powodu zdecydowała się na ślub. "Po porodzie urządziłam mu piekło" Źródło: Pixabay/ericaa1215

Ślub jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu pary. Jednak tylko, gdy uczucie łączące dwoje ludzi jest naprawdę szczere. Zdarza się, że dopiero po latach małżonkowie poznają naprawdę dobrze swoje prawdziwe "ja".

Ślub w dzisiejszych czasach często jest wynikiem zbyt pochopnej decyzji. Para, która decyduje się na złożenie sobie nawzajem przysięgi często nie zna się wystarczająco dobrze, co może się stać przyczyną późniejszych nieporozumień. Jednak w wypadku, który opisała pewna internautka trudno mówić o nieporozumieniu.

Na jednym z portali pojawiła się historia anonimowej kobiety, która natychmiast wstrząsnęła internautami. Wielu osobom trudno bowiem uwierzyć, ze można być aż tak bezwzględną, pozbawioną uczuć osobą, jak właśnie autorka wyznania, dla której życie w kłamstwie i miłość dla pieniędzy stały się receptą na przyszłość.

Ślub, rozwód i... godne życie w dostatku

Historia tej kobiet jest naprawdę wstrząsająca. W jej wyznaniu można przeczytać, że bez problemu zgodziła się na randkę z "nieodpowiednim dla niej mężczyzną", a następnie na ślub tylko dlatego, że odkryła, iż był bogaty.

- Mogłam mieć wszystko o czym marzyłam, a on również był szczęśliwy myśląc, że moje aktorstwo to prawdziwa miłość i szczere uczucie. Aktorką byłam świetną, bo on pomimo upływu lat dalej ślepo wierzył w moje kłamstwa, niczego nie podejrzewał a ja, sprytna i przebiegła, wykorzystywałam jego i naiwność i na każdym kroku go oszukiwałam - pisała kobieta, cytowana przez portal "Popularne".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ten sposób mijały kolejne lata. Gdy wiedziała, że dłużej tego nie zniesie i postanowiła zakończyć to rozwodem, zabezpieczając się przedtem finansowo w okrutny sposób. Postanowiła "urządzić mu piekło". Zaszła w ciążę - i pomimo początkowej decyzji o aborcji - wpadła na pomysł, w jaki sposób może wykorzystać córkę do wyłudzenia alimentów. Jednak tym, co najbardziej szokuje są jej ostatnie zdania, podsumowujące całą opowieść.

- Nie moja wina, że się we mnie zakochał. Sam jest sobie winny. Gdy rozwód był już praktycznie załatwiony, wyprowadziła się i zmieniłam pracę (...). Przynajmniej ja jestem szczęśliwa. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia, bo niby czemu mam mieć? Ostatnio za alimenty kupiłam sobie moją wymarzoną torebkę za pięć tysięcy złotych. Moje życie jest doskonałe - mówi, cytowana przez portal "Popularne".

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie to hit
  2. Jolanta Fajkowska była nazywana królową TVP. Jak teraz wygląda znana dziennikarka?
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News