Kim jest mąż Dody? Gwiazda poślubiła mężczyznę w wielkiej tajemnicy

Kim jest mąż Dody? Gwiazda poślubiła mężczyznę w wielkiej tajemnicy Źródło: YouTube - Plejada

Ślub Dody był przez długi czas utrzymywany w wielkiej tajemnicy. Gwiazda polskiego show-biznesu starała się ukrywać, że jest zakochana, nie pojawiała się zbyt często publicznie u boku swojego ukochanego, jednak w końcu przyszedł czas na to, by ogłosić radosną wiadomość światu.

Ślub Dody odbył się już kilka miesięcy temu, lecz celebrytka nadal nie czuje potrzeby, by chwalić się zawarciem małżeństwa ze swoim ukochanym. Tak naprawdę bardzo niewiele osób zdawało sobie sprawę, że wybranek serca polskiej piosenkarki jest osobą bardzo znaną w środowisku gwiazd, jednak ich związek był długo ukrywany ze względu na prośbę samej Dody.

Bardzo mało osób zdawało sobie sprawę z tego, że znana wokalistka jest szczerze zakochana, a o jej ślubie wiedziało jeszcze mniej osób. Wszystkiego dowiedzieliśmy się dopiero po ślubie, do którego doszło kilka miesięcy temu. Trzeba przyznać, że tym razem zachowanie znanej wokalistki było zupełnie inne w porównaniu z jej poprzednimi związkami, o których chciała mówić publicznie. Wygląda na to, że kobieta zwyczajnie dojrzała do roli żony.

Ślub Dody odbył się kilka miesięcy temu

Doda przez dłuższy czas nie mówiła o tym, że jest w związku, starała się również ukrywać fakt, że niebawem odbędzie się jej ślub. Tym razem wszystko wyglądało zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka lat temu, gdy gwiazda chwaliła się całemu światu swoimi poprzednimi relacjami z mężczyznami. Wielu dostrzegło ważną zmianę, która mogła oznaczać, że wokalistka zwyczajnie dojrzała do tego, by w końcu znaleźć się w poważnym związku.

Niewiele osób wiedziało o całej sytuacji, wygląda na to, że zdecydowała się ona powiedzieć o wszystkim jedynie tym osobom, które uznała za godne dochowania najważniejszej dla niej tajemnicy. Rzadko dochodzi do takiej sytuacji, jednak tym razem udało się ukryć wszystko przed dociekliwymi dziennikarzami, którzy starali się dowiedzieć czegoś nowego o Dodzie.

Celebrytka postanowiła pochwalić się zawarciem związku małżeńskiego ze swoim ukochanym dopiero po zakończeniu ceremonii, która odbyła się w hiszpańskiej Marbelli. Kobieta nie ukrywa, że to miejsce jest dla niej jak drugi dom, w związku z czym zdecydowała się na podjęcie ważnej decyzji życiowej właśnie w tym miejscu. 

Ślub Dody był utrzymywany w tajemnicy do samego końca

Na Instagramie pojawił się post gwiazdy polskiej muzyki, w którym ogłosiła ona zawarcie związku małżeńskiego ze swoim ukochanym. Jest nim Emil Stępień, znany polski producent filmowy, który jest również partnerem biznesowym wokalistki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emil Stępień jest znanym producentem filmowym, pracował między innymi przy kilku filmach z serii Pitbull, był również dyrektorem Giełdy Papierów Wartościowych. Nie da się ukryć, że jest on znaną postacią w środowisku gwiazd, jednak informacje o jego związku z Dodą pozostały tajemnicą niemal do samego końca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Gala

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News