Jeden z najzdolniejszych polskich skoczków wziął ślub. Kim jest jego wybranka?

Jeden z najzdolniejszych polskich skoczków wziął ślub. Kim jest jego wybranka? Źródło: Pixabay/Pexels

Ślub jednego z najzdolniejszych polskich skoczków był planowany od wielu miesięcy. W weekend majowy sportowiec powiedział swojej wybrance sakramentalne "tak". Wiemy, kim jest jego wybranka.

Ślub jednego z najpopularniejszych polskich skoczków był wydarzeniem planowanym od wielu miesięcy. Wiadomo było, że para planuje ślub, jednak dokładny termin nie był znany. Wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia, które potwierdziły, że sportowiec powiedział już swojej wybrance sakramentalne "tak".

Dawid Kubacki należy do światowej czołówki skoczków narciarskich. Sportowiec pochodzący z miejscowości Szaflary zdobył w tym sezonie złoty medal Mistrzostw Świata w Seefeld na skoczni średniej. Osiągnął również 5. miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata, co jest najlepszym wynikiem w jego karierze. Jak się okazuje, Mistrz Świata ma również szczęście w miłości. Właśnie poślubił swoją wybrankę Martę Majcher.

Ślub Dawida Kubackiego. Jeden z najzdolniejszych polskich skoczków powiedział swojej wybrance sakramentalne "tak"

Ślub Dawida Kubackiego był planowany od wielu miesięcy. Para zaręczyła się w sierpniu 2018 roku podczas wakacji w Egipcie. Fani nie przypuszczali jednak, że skoczek narciarski stanie przed ołtarzem tak szybko. Uroczystość odbyła się 1 maja w góralskim kościele na Bachledówce.

Na uroczystej ceremonii zjawili się również koledzy ze skoczni, wśród których nie zabrakło Kamila Stocha i jego żony Ewy Bilan-Stoch. Dawid Kubacki pochwalił się swoim szczęściem na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie ze swoją wybranką. Fani zaczęli zastanawiać się, kim jest żona jednego z najzdolniejszych sportowców w kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiemy, kim jest żona Dawida Kubackiego. Marta Majcher to niezwykle skromna kobieta

Fani skoków narciarskich nie raz mieli okazję widzieć Martę Majcher. Uśmiechnięta blondynka czasami pojawiała się na trybunach, aby kibicować ukochanemu. Do popularności Ewy Bilan-Stoch jednak jej daleko. Marta prowadzi profil w mediach społecznościowych, jednak chroni swoją prywatność. 

Wiadomo, że żona Dawida Kubackiego pochodzi z Katowic, gdzie studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego. Można więc przypuszczać, że parę połączyło między innymi zamiłowanie do sportu. Ślub z jednym z najzdolniejszych skoczków na świecie z pewnością sprawi, że stanie się ona bardziej popularna.

Tak wyglądał Dawid Kubacki i Marta Majcher w dniu swojego ślubu:

Instagram/Dawid Kubacki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Onet

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News