Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze

Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze Źródło: Instagram/ksiagrabowska

Ślub córki Andrzeja Grabowskiego wywołał niemałe zamieszanie w mediach, które zajmują się życiem celebrytów. W ostatnim jednak czasie ich zainteresowanie jest podwójnie intensywne, z racji domniemanego konfliktu, jaki nastał między małżonkami. Mówi się nawet wprost o rozwodzie.

Ślub 28-leniej Katarzyny Grabowskiej z Damianem stał się przedmiotem zainteresowań wielu mediów w Polsce. Ze względu na słynnego ojca, życie prywatne świeżo upieczonej żony jest regularnie obserwowane przez przedstawicieli kolorowej prasy. Również internauci zastanawiają się na losem młodej pary, wskazując w tym kontekście historię jej ojca i wyrażając jednocześnie nadzieję, że córka nie powtórzy jego błędów. Chociaż scenariusz staje się bardzo podobny.

Jak się bowiem okazuje, Katarzyna i Damiana mają pewne problemy z tym, aby widywać się wystarczająco często. Wiadomo, że praca aktora wiąże się z koniecznością częstych wyjazdów i spędzania mnóstwa czasu na planie, co nie służy trwałym związkom. W chwili obecnej Damian nie ma zbyt częstego kontaktu z żoną, która w wyniku planów zawodowych musiała wyjechać do Krakowa, gdzie pracuje przy produkcji serialu "Zakochani po uszy".

Ślub i rozwód. Andrzej Grabowski nie chce, takiego scenariusza dla córki

Andrzej Grabowski jest jednym z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Grał w wielu filmach, serialach oraz sztukach teatralnych, jednak największą popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w "Świecie według Kiepskich". W 1982 roku wziął ślub z Anną Tomaszewską, z którą był do 2008 roku. Według wielu informacji to właśnie konieczność utrzymywania związku na odległość była główną przyczyną rozpadu małżeństwa. Nałożyły się na to konieczności wyjazdów służbowych i obowiązki związane z pracą aktora.

Teraz, dziesięć miesięcy po ślubie Katarzyny Grabowskiej, jej ojciec ma pewne obawy co do tego, aby ukochana córka nie popełniła jego błędu. Jak każdy ojciec pragnie dla swojej córki jak najlepiej, jednak często zdarza się, ze dzieci popełniają błędy swoich rodziców całkowicie nieświadomie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego córka poślubiła kolegę, którego poznała na studiach i zamieszkali wspólnie w Warszawie. Jednak bardzo szybko okazało się, że nie mogą ze sobą zamieszkać jak zwykłe małżeństwo. Katarzyna musiała wyjechać, aby nie stracić pracy w serialu i z tego względu małżonków dzieli pół Polski. Jest to bardzo trudna sytuacja i nawet internauci - mając na względzie historię małżeństwa Andrzeja Grabowskiego - obawiają się, że historia może się powtórzyć. Związek na odległość nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler schudła! Wymyśliła swoją dietę i wyeliminowała TEN produkt
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Polsat: Nagle podczas występu zmarł artysta na oczach widzów. Niewyobrażalna tragedia
  4. Kolejna uwielbiana postać zniknie z M jak miłość? Lekarze stoczą walkę o jej życie
  5. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News