Narzeczona Borysa Szyca już szykuje się do ślubu. Olśniewająca suknia!

Narzeczona Borysa Szyca już szykuje się do ślubu. Olśniewająca suknia!

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, który każda osoba wspomina potem przez długie lata. Wszyscy marzymy, by chwila ta była idealna i perfekcyjna, a w tej kwestii często dobrze podejrzeć jest najsławniejszych celebrytów. Narzeczona Borysa Szyca właśnie szykuje się do ślubu, a jej suknia jest powalająca. 

Ślub jest tym wyjątkowym dniem, który w życiu każdego człowieka powinien być momentem przełomowym, który wspominać się będzie z uśmiechem do końca swych dni. Związanie się ze swoją drugą połówką jest symboliczną chwilą zmieniającą całe nasze życie, nic więc dziwnego, że każdy chciałby doprowadzić ten moment do perfekcji. Wielu przeciętnych Polaków w kwestii organizacji, dodatków czy stroju stara się podglądać najsławniejszych celebrytów. Teraz szczególną uwagę przykuwa ślub Borysa Szyca oraz Justyny Nagłowskiej. Choć do niezwykłego wydarzenia jeszcze trochę czasu, narzeczona aktora już rozpoczęła przygotowania, a suknia wygląda naprawdę olśniewająco.

Ślub już blisko, trzeba więc wybrać idealną suknię

Niedawno w mediach pojawiła się sensacyjna wiadomość - Borys Szyc w końcu zdecydował się na bardzo poważny krok i poprosił o rękę swoją ukochaną Justynę Nagłowską. Fani zgodnie twierdzą, iż tworzą oni związek idealny, nic więc dziwnego, że pierścionek na palcu wywołał powszechny zachwyt. Ten krok sprawił, że ślub aktora staje się głównym tematem spekulacji mediów oraz internautów. - Były zaręczyny, przecież dostałam od Borysa piękny pierścionek z brylantem. Tak więc to naturalne, że ruszyły przygotowania do ślubu - tłumaczyła. Nagłowska od dawna przygotowuje się do tego wyjątkowego wydarzenia, a teraz pokazała się fanom na Instagramie w olśniewającej sukni, którą zobaczyć możecie poniżej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kreacja na galę rozdania Oscarów także musi robić wrażenie

Poszukiwania wyjątkowej sukni zbiegły się również z przygotowaniami do innego, bardzo ważnego wydarzenia. Już za dwa tygodnie w Los Angeles odbędzie się gala rozdania Oscarów, gdzie Nagłowska będzie towarzyszyć Borysowi Szycowi. - Od kilku dni wybieram oscarową kreację. Czeka nas przejście po czerwonym dywanie, więc potrzebuję odpowiedniej sukienki - wyjawia kobieta w rozmowie z "Faktem". Przypomnijmy, że aktor pojawił się na słynnym wydarzeniu, bowiem zagrał w nominowanej do Oscara "Zimnej Wojnie". ślub pikio.pl Fot, Instagram/jus_naglowska ślub pikio.pl Fot. Instagram/Warsaw_poet ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Panika w Warszawie. Morawiecki wprowadził drugi stopień alarmowy, ewakuowano metro
  5. Polecą głowy w państwowych instytucjach? TVN jednym materiałem zatrzęsło rządem w posadach
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Fakt Następny artykuł