Panna młoda zobaczyła, co dostała od teściowej i się załamała. Jak mogła tak postąpić?

Panna młoda zobaczyła, co dostała od teściowej i się załamała. Jak mogła tak postąpić? Źródło: pikist Creative Commons Zero - CC0

Ślub zaplanowany został z wielkim rozmachem. Para już nie mogła się doczekać, by stanąć przed ołtarzem i wyznać sobie miłość przed rodziną oraz przyjaciółmi. Tuż przed najważniejszym dniem w życiu, panna młoda dostała od swojej teściowej prezent. Młoda kobieta nie mogła uwierzyć, że otrzymała taki podarunek. Na kilka dni przed ślubem kompletnie się załamała.

Ślub miał się odbyć na Karaibach, a w związku z dużym kosztem organizowania przyjęcia za granicą, panna młoda zrezygnowała z wielkiego wieczoru panieńskiego. Kobieta nie chciała narażać swoich przyjaciółek i członków rodziny na jeszcze większe wydatki. Postanowiła, że spędzi uroczy wieczór w otoczeniu koleżanek. 

Ślub zbliżał się wielkimi krokami. Panna młoda chciała zrezygnować z wieczoru panieńskiego 

Mama panny młodej i jej przyszła teściowa zaoferowały, że zorganizują wieczór panieński. Kobieta grzecznie im odmówiła, nie chciała, by narażały się na jeszcze większe koszty. Termin małego spotkania z koleżankami zbliżał się wielkimi krokami, panna młoda nie mogła uwierzyć, że jej mama i przyszła teściowa tak łatwo poddały się i zrezygnowały z wystawnego przyjęcia panieńskiego. 

Kobiety się nie rozmyśliły, a zaplanowały przyjęcie niespodziankę. Opisując całą sytuację w sieci, panna młoda wyznała, że jej przyszła teściowa należy do osób, które mają dobre intencje, ale nie zawsze im wychodzi. Niestety, tak było tym razem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teściowa zorganizowała przyjęcie niespodziankę. Tematem przewodnim była...bielizna

Panna młoda została zaproszona podstępem zaproszona do teściowej. Na miejscu okazało się, że w domu zorganizowano wieczór panieński. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była teściowa, która wpadła na pomysł, by wyprawić przyjęcie tematyczne, a za temat wziąć bieliznę. 

Na jakie prezenty mogła liczyć panna młoda? Oczywiście, teściowa wręczyła jej niejedną koszulę nocną. "Nigdy w życiu nie nosiłam koszul nocnych, więc skończyło się tak, że chciałam zwrócić je wszystkie i wymienić na kostiumy kąpielowe. Okazało się, że kupiono je 3 miesiące wcześniej i zwrot nie jest możliwy" napisała w sieci panna młoda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
3. Nadchodzi totalna rewolucja w programie 500+? ZUS już ją poparł, większość Polaków również jest za

Gwoździem programu podczas wieczoru panieńskiego okazało się wręczenie ważnego prezentu od teściowej. Kobieta wręczyła swojej synowej bieliznę, którą miała na sobie w dniu swojego ślubu i podczas nocy poślubnej. Prezent miał przynieść młodej pannie szczęście, a co więcej, pomóc posiadaniu potomstwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
  2. Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przegrała z rakiem w wieku 55 lat
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Ważny komunikat ministerstwa ws. obostrzeń. Dotyczy nie tylko Lidla czy Biedronki
  8. O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny los
  9. 13-letnia córka Marty Kaczyńskiej przerwała milczenie. Powiedziała, czego nienawidzi

Źródło: WP

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News