Wszystko zrujnowane. Tuż przed ślubem odkryła straszną tajemnicę narzeczonego

Wszystko zrujnowane. Tuż przed ślubem odkryła straszną tajemnicę narzeczonego Źródło: Facebook

Ślub miał być dla tej pary dniem wyjątkowym. Niestety kobieta na kilka tygodni przed zalegalizowaniem związku odkryła sekret swojego narzeczonego, co zmusiło ją do zakończenia związku. Na jaw wyszła tajemnica, którą ukrywał przed światem niedoszły pan młody.

Ślub młodych i zakochanych Amerykanów był przez nich planowany miesiącami. Na kilka tygodni przed zalegalizowaniem związku, narzeczona była zmuszona poinformować swojego lubego o zakończeniu związku. Wszystko przez znalezisko, którego dokonała w telefonie komórkowym mężczyzny.

Ślub nie doszedł do skutku przez tajemnicę pana młodego. Narzeczona nie mogła mu tego wybaczyć

Kobieta, która została wychowana w tradycyjnych, chrześcijańskich wartościach, chciała, aby jej narzeczony utrzymał do czasu nocy poślubnej czystość. Mężczyzna obiecał jej, że wywiąże się z obietnicy, ale okazało się, że ją bezwstydnie okłamał. Na jaw wyszło, że popęd seksualny zaspokajał przy użyciu filmów pornograficznych. Tego kobieta nie była mu w stanie wybaczyć.

- Czułam się oszukana i to, co odkryłam, całkowicie zmieniło całą moją relację z nim, łącznie ze wszystkimi szczęśliwymi wspomnieniami, które dzieliliśmy w przeszłości, co sprawiło, że poczułam się bezwartościowa i niegodna miłości. Ktoś, kogo kochałam, zawiódł mnie. Pielęgnowałam tę miłość od samego początku, a ta osoba kłamała przez cały czas trwania naszego związku i być może dłużej, odkąd byliśmy przyjaciółmi. Dobrze wiedział, na jakiej relacji mi zależy i nie uszanował tego w ogóle - powiedziała Amerykanka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poczuła, jakby miała żenić się z nieznajomym

Kłamstwo było tak bolesne dla kobiety, że przyznała się do straty całego zaufania do ukochanego. Wręcz zaczęła odczuwać, jakby był kimś obcym. W tej sytuacji nie była w stanie stanąć obok niego na ślubnym kobiercu i zdecydowanie zakończyła ich związek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

- Uzmysłowiłam sobie, że spotykałam się z nieznajomym, a nie z osobą, z którą chciałam spędzić całe życie. W jednej sekundzie stał przede mną zakłamany mężczyzna, którego nie znałam. Wszystko, czego pragnąłem w związku, to szczerość, ale szybko do mnie doszło, że nic nie było prawdziwe… - mówi niedoszła panna młoda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba
  5. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  6. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Popularne 

Następny artykuł