Ksiądz ogłosił niesamowity cennik ślubów i chrztów z okazji "Black Friday". Parafianie zaskoczeni

Ksiądz ogłosił niesamowity cennik ślubów i chrztów z okazji "Black Friday". Parafianie zaskoczeni Źródło: Unsplash/Luis Tosta

Ślub i chrzest w tej parafii warto zaplanować podczas Black Friday. Ksiądz ogłosił nietypowy cennik z okazji obniżek, które trwają w ten weekend na całym świecie. Parafianie nie kryją swojego zaskoczenia.

Jeśli chcesz wziąć ślub lub ochrzcić dziecko, to koniecznie powinieneś udać się do tej parafii. Tylko w ten weekend obowiązuje niesamowity cennik z okazji promocji, jakie są organizowane na całym świecie. Wierni nie kryją zaskoczenia tą sytuacją. Według nich tak powinno być zawsze, a nie przy okazji trwających obniżek, które nie mają nic wspólnego z kościołem. 

Ślub i chrzest taniej dzięki Black Friday

Chociaż Black Friday dotyczy głównie obniżek w centrach handlowych, to pewien ksiądz wpadł na pomysł, aby zorganizować wyjątkową przecenę w swojej parafii. Proboszcz z Rogalina poinformował wiernych o nietypowej promocji za pośrednictwem nagrania, które wrzucił na Youtube. Każdy kto chce wziąć ślub bądź ochrzcić dziecko w tej parafii, powinien koniecznie udać się i zaplanować wszystko w ten weekend.

Sto procent zniżki

Jak informuje ksiądz na nagranym przez siebie filmiku, każdy, kto w najbliższy weekend zgłosi się do niego z prośbą o udzielenie sakramentów, otrzyma sto procent zniżki i nie będzie musiał składać ofiary. Oznacza to, że proboszcz udzieli ślubu bądź ochrzci dziecko zupełnie za darmo i jest to jedyna taka promocja w Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niektórzy dają 20, inni 50, inni 70 proc. zniżki, a my tu w Rogalinie dajemy 100 proc. zniżki na zawarcie związku małżeńskiego czy ochrzczenie swojego dziecka. Dlatego zapraszam wszystkich - czy parafian, czy osoby spoza parafii [...], do zgłoszenia się w najbliższy piątek czy weekend. Sto procent zniżki, pobłogosławimy całkowicie za darmo wszystkim tym, którzy chcą przez sakrament otworzyć się na działanie Bożej łaski. Niech to będzie tak radosna promocja - mówi na filmiku proboszcz parafii w Rogalinie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiani piosenkarze skazani za zbiorowy gwałt. Wszystko nagrali i upublicznili
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Ksiądz wyjawił, że znaleźli się już pierwsi zainteresowani tą kuszącą promocją. Chociaż para bierze ślub dopiero za rok, to dzięki załatwieniu formalności w ten weekend, będzie miała udzielony sakrament za darmo. Część wiernych jednak jest zaskoczona tym kontrowersyjnym pomysłem. Według nich taka "obniżka" powinna być cały czas.

- Zawsze tak powinno być. To Wasz obowiązek, a nie usługa z cennika - stwierdził jeden z internautów.

- Tak powinno być w każdej parafii i to cały rok - podsumował inny komentujący.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przystawili mikrofon do ust 12-letniej Viki Gabor. Ujawniła całą prawdę o Roksanie Węgiel
  2. Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy
  3. Cukrowe ciastka z domowym lukrem są lepsze nawet od pierników! Cudownie smakują i ozdobią choinkę, przepis jest prostszy niż myślisz
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala  
  5. Nowy podatek BATEM dla zaradnych. Ucierpią ci, którzy ciężko pracują

źródło: Polsat News

Następny artykuł