Po ślubie para młoda i goście musieli uciekać, żeby przeżyć. Ich ślubne zdjęcie rozprzestrzenia się po sieci

Po ślubie para młoda i goście musieli uciekać, żeby przeżyć. Ich ślubne zdjęcie rozprzestrzenia się po sieci Źródło: Pixabay/ericaa1215

Ślub tej pary był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Niestety w wyniku przypadkowych okoliczności, musieli oni zweryfikować swoje założenia i oczekiwania. Sytuacja stała się na tyle dramatyczna, że goście zostali zmuszeni do ucieczki, żeby ratować życie. Zdjęcie, które powstało tego dnia podbija sieć.

Ślub tej pary obfitował w nieoczekiwane wydarzenia. W pewnym momencie nowożeńcy, a także goście weselni zmuszeni zostali do ucieczki, w celu uratowania swojego życia. Jednak dzięki tej zaskakującej sytuacji powstało wyjątkowe zdjęcie, które błyskawicznie rozprzestrzenia się po sieci. 

Ślub z przygodami 

Ślub zwykle jest dokładnie zaplanowanym wydarzeniem, w którym to nie ma miejsca na niespodzianki. Zupełnie inaczej było w przypadku ceremonii Katie i Curtisa Ferlandów. Para wymarzyła sobie, że ich zaślubiny odbędą się w Kalifornii. Nie przewidziała jednak tego, że w ten stan w tym czasie trapiony będzie olbrzymim pożarem

Hrabstwo Sonoma, w którym to para młoda chciała zorganizować wesele, ponad 260 kilometrów kwadratowych terenu objęte zostało przez ogień. Sprawiło to, że Katie i Curtis musieli całkowicie pozmieniać swój ślubny plan. Anulowali przedślubną kolację i zmienili hotel. Nie zrezygnowali jednak z sesji zdjęciowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyjątkowa fotografia 

Niezależnie od tego, jak długo się coś przygotowuje i jak wiele aspektów bierze się pod uwagę, niektórych rzeczy zwyczajnie nie da się przewidzieć. Ta para miała ogromnego pecha i matka natura pokrzyżowała im plany. Katie i Curtis pochodzą z Chicago ale wymarzyli sobie, że chcą powiedzieć sobie "tak" w słonecznej Kalifornii. Nie spodziewali się , że stan przywita ich w taki sposób. 

Jedyną rzeczą, którą udało się w pełni zrealizować była wyjątkowa sesja zdjęciowa. Para zapozowała w miejscu, w którym idealnie widać szalejący za ich plecami pożar. Dodatkowo, poza eleganckimi ślubnymi kreacjami zaprezentowała się w specjalnych maskach chroniących przed szkodliwym dymem. Zdjęcie to robi obecnie furorę w sieci. Trudno wyobrazić sobie bardziej niepowtarzalną scenerię. 

Od razu po wykonaniu fotografii, nowożeńcy wraz ze swoimi gośćmi musieli się pilnie ewakuować z terenów najbardziej zagrożonych rozprzestrzenieniem się pożaru. Jeśli zdecydowaliby się zostać na miejscu, wszystko zakończyłoby się tragedią.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Być może ogień sprawił, że wielu elementów ceremonii nie udało się nowożeńcom zrealizować, ale na pewno pozwolił im zyskać niesamowitą pamiątkę z tego dnia. Być może ten pożar w jakiś sposób symbolizuje płonące uczucie między partnerami. 

Źródło: Instagram/karnamarie 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIEMY, co w końcu z 13. i 14. emeryturą. Rzecznik rządu zdradza szczegóły projektu
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Wprost 

Następny artykuł