Zobaczyli zaproszenie na ślub i dostali mdłości. Zdjęcie mówił wszystko, młoda para przesadziła?

Zobaczyli zaproszenie na ślub i dostali mdłości. Zdjęcie mówił wszystko, młoda para przesadziła? Źródło: Pixabay.com debowscyfoto

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych, a niektórzy z nich poświęcają naprawdę dużo czasu, by zaplanowana uroczystość była idealna. Ta para młoda zaskoczyła wszystkich swoich gości już podczas zapraszania na ceremonię zaślubin. Wielu z nich było zażenowanych tym, co zobaczyli na swoim zaproszeniu.

Ślub może być jednym z najpiękniejszych dni w życiu małżeństwa, dlatego wielu zakochanych długo i cierpliwie planuje swoją uroczystość zaślubin. Ta para młoda zaskoczyła swoich przyszłych gości weselnych. To, co zobaczyli na zaproszeniach, niemal zwaliło ich z nóg.

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych

Planowanie ślubu to często długi, ale jednocześnie bardzo ekscytujący moment w życiu zakochanej pary. Narzeczeni decydują m.in. o miejscu w którym będą sobie przysięgali wieczną miłość, kompletują listy gości oraz wybierają i rozsyłają zaproszenia na ceremonię. To właśnie ta ostatnia czynność sprawiła Joe i Rose najwięcej kłopotu, a kiedy już wybrali ostateczny projekt zaproszenia, ich goście nie byli zadowoleni z tego, co zobaczyli w kopertach.

Na zaproszeniach para umieściła swoje zdjęcie w ciekawej pozycji. Joe siedzi z wyciągniętymi przez siebie nogami, a między kończynami leży jego narzeczona, która swoje nogi skierowane ma ku górze. Przyszli weselnicy nie mogli nie zauważyć, że mężczyzna spogląda prosto w krocze swojej przyszłej żony.

Zaproszenia na ślub wstrząsnęły gośćmi weselnymi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten widok wywołał u wielu bliskich pary ogromne zażenowanie. Wielu z nich nie było w stanie uwierzyć w to, że narzeczeni nie zauważyli, jak złą decyzję podjęli w kwestii zaproszeń ślubnych, a niektórzy zaczęli się zastanawiać, co czeka ich podczas ceremonii, skoro już same zaproszenia wywołały tak wiele emocji.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie
2. Przedszkolanka przywiązała dziewczynkę do krzesła. Rodzice odkryli prawdę przez przypadek

Niefortunny dobór zdjęcia do zaproszenia ślubnego sprawił, że kartka szybko znalazła się w sieci. Zaproszenie zostało opublikowane na portalu Reddit, a internauci nie mogli powstrzymać się od żartów i docinek pod adresem pary.

– Czy on jest ginekologiem? – pytali rozbawieni internauci w komentarzach pod zdjęciem.

– Dziękuję za zaproszenie, synu. Z pozdrowieniami, mama i tata – dodał żartobliwie kolejny użytkownik portalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Chłopczyk chciał nakarmić psa. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, nagranie mówi wszystko
  4. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia
  5. Magda Gessler pokazała zdjęcie, ale nie przewidziała reakcji. Fanka zauważyła ważny szczegół, chodzi o włosy
  6. Znamy oficjalne wyniki z wszystkich komisji. PKW podała, jak głosowali Polacy

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News