Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła

Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła Źródło: .

Ten ślub był dla niej wyjątkowo emocjonalny. Kobieta z pewnych, bardzo ważnych dla siebie przyczyn, poprosiła gości o zamknięcie oczu. Okazało się, że miała do tego wzruszający powód.

Z pozoru ten ślub nie odróżniał się od innych ceremonii. Jednak kiedy miała zostać złożona przysięga, panna młoda poprosiła gości, żeby zamknęli na chwilę oczy. Zaraz po tym, gościom zawiązano opaski na oczy. Okazało się, że miała do takiego ruchu wzruszający powód.

Panna młoda miała poważne kłopoty zdrowotne

Panna młoda, Stephanie Campbell jako 19-latka zaczęła powoli tracić wzrok z powodu dziedzicznej choroby genetycznej. Niestety, choroba rozwijała się podobnie jak u matki, przez jakiś czas dziewczyna widziała jedynie kontury, a po jakimś czasie całkowicie utraciła zdolność widzenia.

Mimo to nie załamywała się. Zaczęła się przystosowywać, choć nie było łatwo. Spotkała też wtedy partnera, Roba, z którym stanęła później na ślubnym kobiercu. Całkowicie wzrok straciła kilka miesięcy przed ceremonią, jako 32-latka. W związku z tym zdecydowała się na nietypowy krok na ślubie.

Nietypowy ślub panny młodej. Wiele osób było wzruszonych jej decyzją

Goście otrzymali opaski na oczy, a tych dla których takowych nie starczyło, poproszenie o zamknięcie oczu. Pana młoda chciała, aby choć na chwilę bliscy jej i męża poczuli, jak to jest być osobą niewidomą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy tracimy jeden z naszych zmysłów, pozostałe stają się o wiele silniejsze, co oznacza, że możemy doświadczać czegoś pięknego w bardzo wyjątkowy sposób - mówiła panna młoda. 

Co ciekawe, cała ceremonia została nagrana w formie krótkiego dokumentu. Na filmie możemy zobaczyć podniosłą scenę składania przysięgi i gości w opaskach lub z zamkniętymi oczami.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii 

- Dziś doświadczymy tego, jak czuje Steph - możemy usłyszeć w materiale.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News