Ślub zakończył się najgorszym koszmarem. Na sale weselną wtargnęła policja, wszystko się nagrało

Ślub zakończył się najgorszym koszmarem. Na sale weselną wtargnęła policja, wszystko się nagrało Źródło: Facebook / oneblacksheepsimonsingh

Ślub tej młodej pary zakończył się koszmarnie. Musiała interweniować lokalna policja, jest wielu rannych. Wszystko zostało nagrane i udostępnione w internecie.

Ślub młodej pary zakończył się okropnie. To prawdopodobnie nie był najszczęśliwszy dzień w ich życiu. Na wesele została wezwana policja. Funkcjonariusze nie spodziewali się takiej interwencji. Jest wielu rannych gości, zniszczono też hotel. Wszystko zostało nagrane i udostępnione w internecie. Sceny z tej uroczystości mrożą krew w żyłach. 

Ślub tej pary nie poszedł zgodnie z planem

To miało być zwyczajne wesele, a zakończyło się prawdziwym koszmarem. Hotel "Romada" w Wolverhampton w Wielkiej Brytanii na długo zapamięta tę felerną imprezę. Uczestniczyli w niej goście z wielu krajów. W pewnym momencie wśród weselników wybuchła bójka, która bardzo szybko eskalowała do ogromnych rozmiarów bijatyki. Powstał straszny chaos. Mężczyźni zaczęli okładać się czym popadnie, w ruch poszły nawet krzesła. Potyczki były na tyle ostre, że pokazała się krew. Bójka rozrosła się i objęła również hotelowe korytarze i taras.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub zmienił się w ogromne pole walki

Na filmie udostępnionym w internecie widać, jak mężczyźni do krwi okładają się w czasie brutalnej bijatyki. Pomiędzy nimi biegają przerażone kobiety, które próbują rozdzielać agresywnych gości. Na miejsce została wezwana policja, funkcjonariusze musieli uspokoić weselników, którzy demolowali również wnętrze sali weselnej oraz hotelowe korytarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Wielu gości ślubnych zostało rannych. Straty poniósł również hotel, w którym odbywała się impreza. Nie wiadomo co wywołało brutalną bijatykę na weselu.


Facebook / oneblacksheepsimonsingh

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wymiana małego elementu w aucie grozi mandatem 500 zł lub utratą dowodu rejestracyjnego. OSTRZEŻENIE dla kierowców
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: o2

Następny artykuł