Magda chciała, aby jej przyjaciółka miała wyjątkowy wieczór panieński. Wymyśliła patent, który zapamiętają do końca życia

Magda chciała, aby jej przyjaciółka miała wyjątkowy wieczór panieński. Wymyśliła patent, który zapamiętają do końca życia Źródło: unsplash/Fernanda Prado/

Ślub zbliżał się wielkimi krokami, dlatego Magda postanowiła zorganizować swojej przyjaciółce wieczór panieński. Tego wydarzenia panna młoda z pewnością nie zapomni do końca życia.

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdej pary, która pozwala im wkroczyć w zupełnie nowym etap życia. Nim jednak dojdzie do hucznego przyjęcia, musi wydarzyć się coś jeszcze. Wieczór panieński i kawalerski to zazwyczaj ostatnie imprezy, które państwo młodzi spędzają osobno. Magda wymyśliła niesamowity patent na ten wyjątkowy wieczór. 

Wieczór panieński jeszcze bardziej niezapominany niż ślub? Magda wymyśliła coś niebywałego dla swojej przyjaciółki 

34-latka podzieliła się historią wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki, który zorganizowała razem z jej kuzynkami, siostrami i koleżankami. Na wstępie zaznaczyła, że nie chciała, by wyglądał on tak jak wszystkie inne. Obmyśliła zatem plan, który skrupulatnie organizowała, oczywiście w tajemnicy przed Agnieszką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie chciałam, żeby moja najlepsza przyjaciółka spędziła wieczór panieński na jeżdżeniu z baru do baru limuzyną, w tandetnej koronie i nie pozostając wystarczająco wyróżniona tego dnia. Zebrałam jej najbliższe koleżanki, siostrę i kuzynki, aby obmyślić, co mogłybyśmy zrobić inaczej niż dotychczas było w Polsce dość stałym obyczajem. Zakładałam, że wspólny wyjazd może być super pomysłem na spędzenie razem więcej niż kilku godzin i to wyłącznie pod wpływem alkoholu. Dziewczyny świetnie przyjęły ten pomysł i od razu ustaliłyśmy budżet, aby nie było później niesnasek. Założyłyśmy grupę na messengerze i wspólny plik na dysku Google, gdzie każda spisywała wykonane przez siebie zadania, dalsze pomysły i podsumowania - wyznaje. 

Jako cel swojej szalonej i niezapomnianej podróży obrały Barcelonę, w której miały zamiar świętować przez kilka dni. Wspólnie złożyły się po 1500 złotych, opłacając również wyjazd przyszłej pannie młodej. Postanowiły również nie poprzestawać jedynie na podróży, dlatego zakupiły jej voucher na lekcję makijażu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rzucił kochankę i wrócił do żony. Kilka miesięcy później dostał bardzo dziwną pocztówkę

2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

- Była zachwycona. Od tamtej pory spotykamy się często w tym samym gronie, bo bardzo spodobało nam się spędzanie czasu razem - przyznaje Magda. 

Trzeba przyznać, że tak spędzonego wieczoru, a raczej wieczorów, raczej żadna kobieta by nie zapomniała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Biedronka z ogromną promocją. Oferuje drugi produkt za darmo, jest tylko jeden warunek
  3. Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały
  4. Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała
  5. Przepis na aromatyczny rosół królewski zawiera sekretną przyprawę. Dzięki niej smak rozpieszcza wszystkie zmysły

Źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News