Aktorka TVP wzięła ślub! Na uroczystości pojawiły się największe gwiazdy

Aktorka TVP wzięła ślub! Na uroczystości pojawiły się największe gwiazdy Źródło: Instagram/Monika Mazur

Ślub sławnej osoby zawsze wzbudza ogromne emocje. Tym razem na ślubnym kobiercu stanęła aktorka TVP, a na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytka pobrała się ze swoim długoletnim partnerem.

Ślub to zawsze wielkie wydarzenie, a ceremonia zaślubin celebrytki, to już w ogóle ogromna sprawa. Aktorka znana z TVP stanęła niedawno na ślubnym kobiercu i wydarzenie to przyciągnęło uwagę polskich mediów. Na uroczystości, jako goście, pojawiły się największe gwiazdy. 

Ślub aktorki TVP 

Ślub Moniki Mazur, znanej z roli Martyny Kubickiej w serialu "Na sygnale" emitowanym na TVP, był ważnym wydarzeniem dla polskiego show-biznesu. Aktorka jest uwielbiana przez widzów, a także ma wśród celebrytów wielu przyjaciół, którzy nie mogli opuścić tak ważnego dla niej dnia.

Jej wybrankiem jest aktor i reżyser Tomasz Chrapusta, z którym Mazur jest już związana od 7 lat. Ich ślub był więc podwójnie celebryckim wydarzeniem, które przyciągnęło uwagę mediów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na liście gości same sławy

Ceremonia odbyła się w rodzinnym mieście Mazur, czyli we Wrocławiu. Aktorka miała na sobie przepiękną suknię zaprojektowaną przez Macieja Domańskiego. Na liście gości - poza najbliższą rodziną nowożeńców - znalazło się wiele postaci polskiego show-biznesu. Co ciekawe, Monika Mazur przeżyła ostatnio również ślub na planie serialu, bo za mąż wychodziła jej bohaterka Martyna z produkcji "Na sygnale". 

- Kiedy kręciliśmy sceny przy ołtarzu, po raz pierwszy w życiu nie mogłam wydusić z siebie słowa. Z tyłu głowy miałam świadomość, że niedługo czeka mnie to naprawdę. Czuję, że to będzie mój najpiękniejszy dzień w życiu - zwierzała się wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Aktorka w życiu prywatnym powiedziała "tak" 27 lipca, a cała ceremonia jej zaślubin była bardzo piękna. Ze swoim mężem, Tomaszem Chrapustą, związana jest już od 7 lat. Para zdecydowała się wreszcie sformalizować swoją relację i oficjalnie nazwać siebie małżeństwem. Na uroczystości pojawiły się największe gwiazdy polskiej branży rozrywkowej. Na liście gości znalazła się Joanna Kuberska, grająca Julkę w "M jak Miłość", Izabela Zwierzyńska znana z roli Iwony w "Barwach Szczęścia" czy Weronika Humaj, czyli Ania ze "Stulecia Winnych". Celebrytki pochwaliły się zdjęciami z uroczystości za pośrednictwem Instagrama. 

Źródło: Facebook/Pytanie na Śniadanie

ZOBACZ TAKŻE

  1.  Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Zadziwiające wieści dot. nowej dziewczyny Wiśniewskiego. To działo się na oczach 4 dzieci, jego i jej
  4. 10-latek jeździł na hulajnodze, a wtedy stało się coś strasznego. Dziecko nie żyje
  5. Do internetu przedostał się cennik biżuterii Księżnej Kate. Śmiesznie tania, każdą Polkę stać na takie ozdoby
  6. Gabrysia urodziła się z wyrokiem śmierci. Zdruzgotani rodzice robią co mogą by ją ratować, pojawiła się iskierka nadziei

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News