Skandal podczas ślubu Roberta. Uroczystość przerwana, wszystkich wryło w ziemię

Skandal podczas ślubu Roberta. Uroczystość przerwana, wszystkich wryło w ziemię Źródło: youtube.com/ Mas Mas

Ślub Roberta zakończył się niespodziewanie. Wszyscy goście zebrani na uroczystości, która miała połączyć Sylwię i jej wybranka, byli w szoku. Żaden z nich nie spodziewał się, że podczas ceremonii dojdzie do takiego skandalu. A wszystko zaledwie na kilka chwil po rozpoczęciu wesela.

Ślub Sylwii i Roberta był dla panny młodej najważniejszym dniem w jej życiu. Jej narzeczony był przystojnym i bogatym mężczyzną, który nie szczędził swojej miłości uczucia, troski i drogich prezentów, których zazdrościła jej każda koleżanka. Kobieta po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" udała się ze swoim wybrankiem na salę weselną. Nie mogła się spodziewać, że jej radość zakończy się po kilku chwilach przekroczenia miejsca bankietu.

Ślub Sylwii kosztował ją wiele łez. Robert zrobił coś niespodziewanego

Dramat kobiety zaczął się w momencie, w którym stwierdziła, że chce się przebrać. Biała suknia ślubna była całkowicie niepraktyczna do dalszej zabawy i na taką okoliczność kobieta miała przygotowaną inną, elegancką kreację. W zmienieniu stroju miała jej pomóc świadkowa, która była jej najlepszą przyjaciółką. Panna młoda nie mogła jej znaleźć.

- Od samego początku chciałam mieć dwie sukienki. Drugą miałam w planach założyć po oczepinach, ale uznałam, że zmienią po pierwszym tańcu i ciepłym posiłku. W związku z tym, że nasze wesele odbywało się w hotelu, my, jak i zarówno większość naszych gości, mogli liczyć na nocleg. Poszłam do windy, aby pojechać na piętro, na którym pokój ma moja świadkowa. To ona miała pomóc mi w przebraniu się, a nie mogłam znaleźć jej wśród gości weselnych - opowiadała kobieta.

Jak się okazało, jej świadkowa była w pokoju, w którym miała suknię. Nie była tam jednak sama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert zdradził na chwilę po ślubie

Pan młody leżał na łóżku u boku całkowicie nagiej świadkowej i wymieniał się z nią całusami w momencie, w którym Sylwia stanęła w drzwiach hotelowego pokoju.

- Wystarczyło, tylko że otworzyłam drzwi, a od razu zobaczyłam nagie pośladki mojego męża leżące na mojej świadkowej. Oni zobaczyli mnie dosłownie w sekundzie, a ja patrząc na nich, nie byłam w stanie powiedzieć nic.Zeszłam na dół ze łzami w oczach, wycierając mokrą twarz ręką. Weszłam na parkiet, krzyknęłam do ludzi, żeby mnie posłuchali, podeszłam do orkiestry, chwyciłam za mikrofon i powiedziałam: „Dziękuję wszystkim za przybycie. Bardzo doceniam to, że jesteście. Chciałabym, abyście bawili się dalej, ale musicie wiedzieć, że moja zabawa w tej chwili się skończyła, ponieważ mój mąż pieprzy się z moją świadkową na górze w pokoju” - zwierzyła się kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec unikają TEGO tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  2. Nie żyje Krzysztof. Był synem znanego polskiego artysty. Okoliczności śmierci budzą przerażenie
  3. Księżna Diana przed śmiercią powierzyła największą tajemnicę jednemu człowiekowi. Ujawnił ją w skandaliczny sposób
  4. Zamurowało nas, ten zawód nadal istnieje. Polacy dzwonią w takich sprawach, że odbiera dech ze śmiechu
  5. Ależ ona piękna! Córka Kingi Rusin przeszła zjawiskową metamorfozę, nie oderwiecie wzroku
  6. Sprawa wygląda bardzo poważnie. Nowe doniesienia ze szpitala o stanie zdrowia gwiazdy disco-polo  

Źródło: Dobre Nastawienie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News