80-latka po 40 latach samotności planuje swój ślub. Niewiarygodne, kim jest jej partner, wiele pań może tylko zazdrościć

80-latka po 40 latach samotności planuje swój ślub. Niewiarygodne, kim jest jej partner, wiele pań może tylko zazdrościć Źródło: Facebook / Iris Jones

Ślub po osiemdziesiątce to nietypowa decyzja, kobieta twierdzi jednak, że zakochała się bez pamięci. Jej partner jest zaskoczeniem dla wszystkich.

Ślub bierze z wielkiego uczucia - 80-latka zakochała się po uszy. Z poprzednim mężem rozwiodła się 40 lat temu i od tamtego czasu żyła samotnie. Teraz nie chce więcej tracić czasu i już nie może się doczekać ceremonii. Jej wybranek budzi spore zdziwienie, niejedna kobieta zazdrości jej tego mężczyzny.

Ślub w wieku 80 lat to nietypowa decyzja

Iris Jones z Weston-super-Mare w Wielkiej Brytanii, po rozwodzie z mężem przeżyła 40 lat w samotności, ale dziś nie chce już tracić więcej czasu. Kobieta zakochała się bez pamięci, a jej wybrankiem został 35-letni Egipcjanin, Mohamed Ahmed Irbriham. Poznali się latem 2019 roku, na jednym z forów internetowych poświęconych ateizmowi. Przez dwa tygodnie wymieniali się wiadomościami, aż w końcu mężczyzna wyznał jej miłość i powiedział, że chce, by została jego żoną. Nie wiedziała, co ma o tym myśleć, ale w końcu przekonał ją do siebie.

 - Powiedział mi, że jestem cudowną, uroczą damą i uwielbia mnie pod każdym względem. Stopniowo zaczęłam czuć to samo. A potem przesłał mi swoje zdjęcia i pomyślałam: och, jesteś wspaniały - powiedziała Iris Jones w rozmowie z "Daily Mirror" .

W listopadzie staruszka wybrała się w podróż do Egiptu, by spotkać się z ukochanym. Żeby spędzić z nią czas, mężczyzna rzucił pracę, bo szef nie chciał dać mu urlopu. Spotkali się w Kairze i od razu padli sobie w ramiona, a kilka godzin później wylądowali w łóżku. 

- To było niesamowite. Znowu poczułam się jak dziewica. Mój były mąż zarzucał mi, że jestem oziębła. Dziś wiem, że to nieprawda - wyznała Iris.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spędzili ze sobą upojne 3 tygodnie, podczas których 35-latek cały czas opiekował się starszą partnerką. W tym czasie Iris poznała nawet matkę Mohameda, która mimo że jest od niej o 10 lat młodsza, nie ma nic przeciwko ich relacji. Kobieta ma również dwójkę dorosłych synów - ci jednak nie do końca akceptują jej nowy związek. 

80-latka jest bardzo szczęśliwa

Choć dzieli ich bariera językowa, dogadują się świetnie. Kobieta jest przekonana, że połączyła ich prawdziwa miłość, a nie względy finansowe czy możliwość uzyskania przez Egipcjanina obywatelstwa brytyjskiego. Emerytowana sprzątaczka twierdzi, że nie posiada wielkiego majątku, ma tylko niewielki dom wart 220 tysięcy funtów, a Mohamed przekonuje, że nie chce jej pieniędzy i może podpisać intercyzę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
2. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Niestety nie żyje, nowotwór wygrał

Emerytka zbiera na kolejną podróż do Egiptu, tym razem planuje wziąć ślub z narzeczonym. Jemu odmówiono wizy do Wielkiej Brytanii z powodu braku oszczędności. 


Facebook / Iris Jones

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Tragiczna, wstrząsająca śmierć. Na profilu uwielbianej gwiazdy Polsatu pojawiła się dramatyczna wiadomość
  4. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani zaniepokojeni jej wyglądem
  5. Żona przypadkowo znalazła dziwny dziennik. Poznała w notatkach pismo męża i zamarła

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News