21-latka poślubiła 74-latka. Niedługo potem znalazła sobie kochanka, którego wiek jest równie powalający

21-latka poślubiła 74-latka. Niedługo potem znalazła sobie kochanka, którego wiek jest równie powalający Źródło: youtube.com/ Novo jutro

Ślub między 21-letnią celebrytką, a 74-letnim piosenkarzem był jednym z najważniejszych i najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w ostatnim czasie. Media huczą od plotek na temat potencjalnego rozwodu kontrowersyjnego małżeństwa, a wiek jej kochanka zadziwia.

Ślub między kultowym, serbskim artystą a młodą celebrytką wywołał ogromne emocje. Mężczyzna, który jest już dziadkiem, postanowił spędzić resztę swojego życia u boku przepięknej brunetki, która oczarowała go swoją osobowością i niezwykle zjawiskową urodą. Mimo że małżeństwo w mediach kilkukrotnie opowiadało o swojej wielkiej miłości, Milijana Bogdanović nie jest wierną małżonką. Jak się okazuje, kobieta uwielbia kochanków i to w zadziwiającym wieku.

Kontrowersyjny ślub skończony rozwodem? Bogdanović zdradza Božica

Ostatnio serbskie media poinformowały, że 74-letni piosenkarz znalazł się w szpitalu z podejrzeniem zawału serca. Mężczyzna miał przejść załamanie nerwowe po tym, jak odkrył zdradę swojej żony. Jego stan miał się dramatycznie pogorszyć po tym, jak zaczął szukać prawnika rozwodowego w związku ze zdradą, którego kobieta miała się dopuścić z zaledwie 14 lat młodszym od niego kolegą.

- Wynieśliśmy go z willi w ciągu dnia i zabraliśmy do szpitala. Milijko powiedział, że rozgląda się za dobrym prawnikiem rozwodowym. - mówi jeden ze współpracowników piosenkarza.

Jeśli doniesienia o zdradzie z 60 latkiem są prawdziwe, to będzie niepierwszy raz, kiedy żona piosenkarza go zdradza. Poprzednio zrobiła to z 35-letnim uczestnikiem programu, w którym poznała też swojego obecnego małżonka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie jej pierwsza zdrada

Poprzednią zdradą Bogdanović była ta, której dopuściła się z żonatym Aleksandarem Pozgajem. Sama jednak stwierdziła wtedy, że wcale nie zdradziła swojego ukochanego, ponieważ stosunku oralnego nie można kwalifikować jako seksualnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

- Nie uprawialiśmy seksu, Daliśmy sobie rozkosz oralnie. Było też dotykanie i przytulanie - mówi celebrytka

Taka argumentacja przekonała piosenkarza, który tę zdradę wybaczył. Teraz sprawa jest podobno o wiele bardziej skomplikowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News