Niewiarygodne zjawisko przerwało ślub. Nagłe huknięcie i w najważniejszym momencie zapadła ciemność

Niewiarygodne zjawisko przerwało ślub. Nagłe huknięcie i w najważniejszym momencie zapadła ciemność Źródło: screen wp.pl

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu, który powinien być idealny. Niestety czasami zdarzy się coś, czego po prostu nie da się przewidzieć.

Ślub wymaga ogromu przygotowań i planowania, które mogą trwać całymi miesiącami. W końcu trzeba uzgodnić zdobienia no i przede wszystkim przejść przez wszystkie formalności, których jest niemało. Dodatkowo trzeba jeszcze zaprosić wszystkich gości, a przecież nikt nie będzie zaproszenia wysyłał pocztą.

W takiej sytuacji bardzo łatwo o czymś zapomnieć lub najzwyczajniej przeoczyć i najgorzej jest, kiedy orientujemy się o tym dopiero w dniu ceremonii, kiedy jest już za późno na jakiekolwiek zmiany. W tym wypadku wszystko szło jak po sznurku, aż do końcowego błogosławieństwa. Właśnie wtedy doszło do niecodziennego zjawiska, którego nie dało się przewidzieć.

Ślub przerwany przez siły natury

Rzecz jasna nie na wszystko mamy wpływ i niekiedy to, że podczas naszego ślubu coś pójdzie nie tak, jest absolutnie niezależne od nas. Tak też było i w tym przypadku. Wszystko wydarzyło się w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu na Sycylii.

Z pozoru wszystko było jak trzeba: para młoda wyglądała przepięknie, a goście dopisali. Kamerzysta również wywiązywał się należycie ze swojej pracy, a organista nie fałszował. Można by rzec - ślub idealny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety tuż przed zakończeniem uroczystości nagle cały kościół pogrążył się w ciemności akurat, kiedy ksiądz przekazywał końcowe błogosławieństwo. Co więcej, nie była to jedynie awaria oświetlenia, ponieważ wysiadł prąd w całej świątyni, a jedyne światło zapewniały świece stojące na ołtarzu.

Istotnym szczegółem jest to, że tuż przed tym, jak zgasło światło, rozległ się potworny huk. Okazało się, że w kościół uderzył piorun i to dokładnie w momencie czynienia przez księdza znaku krzyża, kiedy mówił słowa "i Ducha Świętego. Amen".

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

Co ciekawe, według światków, był to jedyny piorun, który tamtego dnia uderzył w całej okolicy. Sami goście zebrani w kościele nie przestraszyli się niewiarygodnego zjawiska, a zaczęli klaskać, tak jakby to było w całości zaplanowane. Państwo młodzi z pewnością mogą to nieprzewidywalne zjawisko uznać za znak. Miejmy nadzieję, że zwiastuje im to szczęśliwe życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o swoim mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News