Kiedy chciała wziąć z nim ślub, odmówił. Nie spodziewał się, że sprawa trafi na policję

Kiedy chciała wziąć z nim ślub, odmówił. Nie spodziewał się, że sprawa trafi na policję Źródło: Pixabay/Free-Photos

Ona chciała wziąć ślub, on nie był do tego skory - to często spotykana historia. Nie zawsze jednak nieporozumienie ma aż tak poważne konsekwencje. Niedoszły pan młody ma teraz poważne problemy, bo zawiedziona kochanka wniosła przeciwko niemu oskarżenie. Sprawa trafiła na policję.

Jak często ślub jest finałem znajomości zawartej za pośrednicwtem Tindera? Pewna kobieta z Indii miała nadzieję, że popularna aplikacja randkowa pozwoli jej znaleźć przyszłego męża. Natomiast Rama Reddy zupełnie w innym celu zainstalował Tindera. Nie spodziewał się, że jedno z dopasowań okaże się tak naprawdę poważnym nieporozumieniem.

Zapytała o ślub. "Fatalne zauroczenie" w bollywoodzkiej wersji

Tinder miał być dla Ramy sposobem na poznanie interesującej osoby. Mężczyzna osiągnął swój cel. Poznał kobietę o imieniu Meera, korespondował z nią przez miesiąc i wreszcie postanowiła wyjść zza ekranów i spotkać się w realnym świecie. Niestety, podczas internetowych rozmów nie doprecyzowali swoich wzajemnych oczekiwań. I tym sposobem doszło do dramatu rodem z "Fatalnego zauroczenia".

Pierwsza randka okazała się udana. Para spędziła ze sobą noc i to był ostatni przyjemny epizod tej znajomości. Pierwszy sygnał do niepokoju pojawił się już następnego poranka. Meera zapytała Ramę, czy się z nią ożeni. On łagodnie odmówił. Myślał, że sprawa jest wyjaśniona, ale nie wiedział, w jak dużym jest błędzie.

Meera nie dała za wygraną. Nękała byłego kochanka wiadomościami, aż ten postanowił ją zablokować, gdy tłumaczenia nie przynosiły rezultatu. To popchnęło kobietę do ostateczności - poszła na policję i złożyła skargę, że została wykorzystana.

Nowe prawo w Indiach ułatwia oskarżenia. Duże kłopoty Ramy

Meera oskarżyła Ramę o gwałt. W świetle nowych przepisów, które obowiązują w Indiach, miała do tego prawo. Policja poinformowała, że oskarżony już został zatrzymany i odpowie przed sądem. Dlaczego? Nowe prawo zakazuje wykorzystywania kobiet jako "źródło fizycznej przyjemności". Brzmi rozsądnie, problem w tym, że jest to zapis, który łatwo nadużywać. Seks za obopólną zgodą może być uznany za gwałt, jeśli kobieta poczuje się wykorzystana. Bywa tak, że mężczyźni są oskarżani przez swoje partnerki, gdy przez dłuższy czas odmawiają ślubu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Działania Meery są więc naprawdę srogą zemstą za zawód miłosny:

- Kiedy zaproponowałam małżeństwo, on po prostu odrzucił moją propozycję, mówiąc, że nie jest gotowy na tak poważne zaangażowanie – mimo że to on wcześniej wspominał o ślubie. Myślę, że powiedział o ślubie po to, aby móc mnie wykorzystać. Także powiedział mi, że i tak więcej się nie spotkamy - zdradziła niedoszła panna młoda.

Nie wiadomo, jaka będzie linia obrony Ramy. Prawdopodobnie ciężko będzie mu uwolnić się z zarzutów. Ta historia to mocny argument dla osób sceptycznie podchodzących do zawierania internetowych znajomości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Koleżanki kazały 10-latce szczekać i aportować. Wszystko przez imię, które wybrali dla niej rodzice
  4. Absolutny brak wyobraźni. Kobieta jechała na hulajnodze elektrycznej i ciągnęła po ziemi krwawiącego psa. Wszystko widać na nagraniu
  5. Pasażerowie musieli być w szoku. Anna Mucha wparowała do tramwaju, ludzie śmierdzieli, więc zrobiła, co musiała
  6. Najpierw wyrzucili ją z pracy, teraz otrzymała druzgocące wyniki badań. Dramat Barbary Kurdej-Szatan

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News