Nagle wszyscy przestali się modlić. Ślub przerwał wielki huk, od razu rzucili się na pomoc

Nagle wszyscy przestali się modlić. Ślub przerwał wielki huk, od razu rzucili się na pomoc Źródło: screen / WP

Ślub odbywał się w pięknej świątyni. Niespodziewanie w trakcie uroczystości tuż przy ołtarzu rozległ się wielki huk. Wszyscy natychmiast przestali się modlić i ruszyli na ratunek.

Ślub odbywał się w pięknej i przestronnej świątyni. Kiedy ceremonia zaślubin była w połowie, niespodziewanie tuż przy ołtarzu rozległ się potężny huk. Para młoda oraz goście natychmiast przestali się modlić i rzucili się na pomoc. Wszystko nagrała kamera, a film z uroczystości trafił do internetu. 

Ślub przerwało niecodzienne wydarzenie

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu wielu osób, a każdy chciałby, by ceremonia była idealna. Do sieci trafiło nagranie z jednej z amerykańskich ceremonii. Para młoda dokładnie wszystko zaplanowała, a kiedy nadszedł ten najważniejszy dzień w ich życiu, nie przypuszczali, że uroczystość potoczy się w taki sposób. Narzeczeni przysięgali sobie wieczną miłość w pięknej i niezwykle przestronnej świątyni. Nagle przy ołtarzu zdarzyło się coś zupełnie niespodziewanego.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak para młoda klęczy przy ołtarzu. Po prawej i lewej stronie od nowożeńców znajdują się 3 druhny i 3 drużbów, wszyscy zwróceni są twarzą w stronę prowadzącego ceremonię kapłana. W świątyni panuje cisza, a wszyscy obecni goście skupieni są na modlitwie. Nagle jeden ze świadków pana młodego zaczyna dziwnie się zachowywać. Mężczyzna chwieje się na nogach i ledwo utrzymuje pionową pozycję. Najgorsze jednak zdarzyło się dopiero po chwili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeden z drużbów zaczął się dziwnie zachowywać podczas ślubu

Głośny huk zupełnie zaskoczył skupionych na modlitwie gości weselnych. Okazało się, że chwiejący się na nogach mężczyzna nagle zemdlał i runął w dół ze schodów, wiodących na ołtarz. Inni mężczyźni natychmiast zerwali się i pobiegli na ratunek koledze.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy w niebezpieczeństwie, salmonella w mięsie z uwielbianego marketu. Pod żadnym pozorem go nie jedzcie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Goście ślubni byli w szoku, tego nikt się nie spodziewał. Para młoda, jak i wszyscy weselnicy, na pewno na długo zapamięta swoją ceremonię. Nie wiadomo, co spowodowało nagłe omdlenie mężczyzny, choć niektórzy internauci żartują, że wszystkiemu winien jest pewnie nadzwyczaj udany wieczór kawalerski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Alarm 2. stopnia, jest zagrożenie powodziowe. Pierwsze uderzenie na północy Polski
  4. Magda Gessler nie mogła uwierzyć swoim oczom. Nagranie pokazało okropną prawdę, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Karygodny błąd lekarzy podczas porodu, na zawsze zniszczyli zdrowie dziecka. Teraz będą płacić gigantyczne odszkodowanie
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News