Młodzi wyrzucili gości weselnych, bo nie spełnili jednego warunku. Wierzyć się nie chce

Młodzi wyrzucili gości weselnych, bo nie spełnili jednego warunku. Wierzyć się nie chce Źródło: unsplash/Alasdair Elmes

Ślub wglądał tak jak sobie wymarzyli, ale gdy przyszło do wesela wszystko zmieniło się o 180 stopni. Goście nie spełnili jednego, bardzo ważnego dla Młodych warunku, dlatego ci zwyczajnie wyrzucili ich z przyjęcia.

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu zakochanych, które planują przez kilka dobrych miesięcy, a niekiedy nawet lat. Przyszli państwo młodzi chcą, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i żadne nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły im wyjątkowej chwili. Pewna para nie mogła zrozumieć, dlaczego bliscy zignorowali ich prośbę i tym samym zburzyli całą radość, którą zamienili w rozgoryczenie. 

Planując ślub postawili gościom tylko jeden warunek 

Nie da się ukryć, że organizacja ślubu, a tym bardziej wesela, potrafi kosztować fortunę. Młodzi robią zatem wszystko, by pieniądze nie poszły na marne i dostosowując ten dzień do własnych upodobań starają się, by jak najlepiej go zapamiętać. Nikt raczej nie powinien się temu dziwić, bowiem w końcu każdy gospodarz organizuje przyjęcie tak, by przede wszystkim on czuł się dobrze. Pewna młoda para zdecydowała się na wyszczególnienie w zaproszeniach do gości, że nie życzą sobie na uroczystościach dzieci. Postanowili nie argumentować swojej prośby snując, że przecież mają do tego pełne prawo. 

Przeżyli ogromny szok widząc, że wśród wielu zaproszonych bliskich znaleźli się i tacy, którzy postanowili zignorować ich warunek. Świeżo upieczona żona postanowiła natychmiast zareagować.

- Poprosiłam więc organizatora by grzecznie w moim imieniu zapytał czy ktoś odbierze ich dzieci z imprezy. Nie przewidzieliśmy imprezy pod kątem obecności dzieci. Nie było dla nich miejsca, menu, animatora, który miałby się nimi zająć. Był za to alkohol, hałas i miała być huczna impreza. Według mnie ani ta sytuacja dla dzieci, ani dla innych ich obecność, nie była komfortowa - wyjaśnia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wierzyć się nie chce, wyrzucili gości z wesela 

Szybko okazało się, że para, która postanowiła zabrać swoje pociechy na przyjęcie, nie ma zamiaru odsyłać ich do domu, a jeszcze szybciej nawiązała się między nimi a Młodymi ostra wymiana zdań. Pary obrażały się wzajemnie, a negatywne emocje narastały coraz bardziej. W końcu nowożeńcy postanowili postawić temu kres i wyprosić problemowych gości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Australia śpieszy na ratunek chorym. Jest nadzieja na pokonanie wirusa z Chin?

2. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

- Stanowczym tonem zażądałam żeby opuścili nasze przyjęcie. Przez chwilę aż gotowałam się w środku w obawie, że zaczną się krzyki i sceny i na dobre zepsują mi wesele. Na szczęście obrazili się i demonstracyjnie po prostu wyszli. Mimo wszystko sytuacja całkowicie zepsuła mi nastrój. Byłam zażenowana, że musiało do tego dojść i czułam się fatalnie - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są porażające zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus. Fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Przyjaciółka Dagmary nagle przerywa milczenie. Ujawniła całą prawdę
  4. Rydzykowi puściły nerwy, nie przebierał w słowach. Wściekły krzyczał nawet o gwałceniu krów
  5. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News