Szykowała się do ślubu, gdy została bestialsko zamordowana. Najgorsza prawda wyszła na jaw, gdy znaleźli porzuconą torbę z KFC

Szykowała się do ślubu, gdy została bestialsko zamordowana. Najgorsza prawda wyszła na jaw, gdy znaleźli porzuconą torbę z KFC Źródło: .

Ślub powinien być najpiękniejszym dniem w życiu zakochanych. Ta dwójka miała zostać małżeństwem, lecz nieoczekiwanie doszło do tragedii. Zawartość torby z KFC stała się kluczowym dowodem w sprawie.

Ślub miał być dla pięknym zwieńczeniem miłości tej pary. Williama Chase Hargrove i Anna Repkiny planowali zostać małżeństwem i cieszyć się nową, wspólną drogą życia. Para wydawała się szaleńczo zachowana i szczęśliwa. Zaręczyli się, a następnie szczęśliwcy planowali swoje wymarzone przyjęcie. Wtedy nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. 

Kłamstwa oprawcy ujawnione

30-letni Chase Hargrove i 27-letnia Anna Repkina byli parą od dawna. Wyglądało na to, że są w sobie szaleńczo zakochani. Ciężko uwierzyć, że mężczyzna mógł bestialsko zamordować swoją partnerkę. Z ustaleń policji wynika, że kobieta zginęła w wyniku postrzału bronią palną. Co więcej, 27-latka została pośmiertnie okradziona. Wygląda na to, że sprawcą jest jej narzeczony. Z konta Anny wyciągnięto 800 dolarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według lokalnych gazet, mężczyzna prowadził podwójne życie. To mogło być powodem, przez który niedoszła panna młoda musiała stracić życie. Para prawdopodobnie poznała się przez internet. W tym samym czasie Hargrove był związany z inną kobietą. Plan mężczyzny wydawał się prosty. 30-latek próbował przekonać swoją narzeczoną, aby ta przeprowadziła się z Moskwy do Oregonu. W tym samym czasie mógłby nadal prowadzić swoje podwójne życie.

Miał być ślub, a doszło do pogrzebu

Ciało zamordowanej kobiety zostało znalezione bez żadnych dokumentów. To ograniczyło możliwość szybkiego ustalenie jej tożsamości, a następie motywu zbrodni. Jednak zbrodniarz nie przemyślał swojego masakrycznego czynu. W pobliżu zwłok zostawił torbę, do której wkładane są zamówienia z lokalu KFC. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest w środku.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Prawdopodobnie liczyli, że będzie tam narzędzie zbrodni. Jednak w środku znajdował się jedynie paragon. Okazał się on kluczowym dowodem w zbrodni. Jak podaje New York Post, na wydruku napisane było: „paragon dla Kevina Thomasa”. Szybko odnaleziono mężczyznę. Przekazał on śledczym, że „podzielił się posiłkiem z Hargrove, który pożyczył jego broń i jej nie zwrócił”. To nieoczekiwany obrót sprawy, który pozwolił dowiedzieć się, dlaczego ślub się nie odbył, a zamiast tego stało się najgorsze. Trzy dni po odnalezieniu paragonu, Chase Hargrove został aresztowany. Nie przyznał się on do zamordowania swojej narzeczonej. Teraz za morderstwo grozi mu co najmniej 25 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News