Panna młoda na swój ślub założyła tak dziwaczne buty, że przechodnie robili jej zdjęcia. Nie mieli dla niej litości

Panna młoda na swój ślub założyła tak dziwaczne buty, że przechodnie robili jej zdjęcia. Nie mieli dla niej litości Źródło: .

Ślub tej pary został kompletnie zrujnowany przez to, jakie buty wybrała na ten wyjątkowy dzień panna młoda. W pewnym momencie przechodnie wyciągnęli telefony i kobieta już wiedziała, że nigdy nie zapomni tego dnia. Niestety wcale nie dlatego, że wyszła za mąż.

Ślub tej pary młodej miał być najwspanialszą chwilą w ich życiu. Planowali wszystko - od listy gości, poprzez wybór sali, aż po weselne menu, które miało zachwycić obie rodziny. Nie spodziewali się, że na drodze do bezstresowego przejścia przez ten ciężki dzień stanie im jeden, kontrowersyjny wybór panny młodej. Gdy wyszli z kościoła i przechodnie zaczęli wyciągać telefony, panna młoda zrozumiała swój błąd.

Ślub został kompletnie zrujnowany przez dobór obuwia panny młodej

Historia z Niagara Falls w Kanadzie błyskawicznie obiegła media. To bardzo romantyczne miejsce na ceremonię ślubną, więc decyzja panny młodej tym bardziej zdziwiła internautów. Jak na wesele w takim miejscu można założyć obuwie, którego niektórzy nie chcą nawet nosić po domu? Nad tym zastanawiali się przechodnie, którzy trafili na niecodzienny widok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Panna młoda dumnie przeszła przez miasto w tak zwanych Crocsach, czyli plastikowych sandałach z dziurami, które na całym świecie znane są jako najbardziej odrzucające buty, jakie można na siebie założyć. Nikomu oczywiście nie przeszkadza chodzenie w tym dość praktycznym obuwiu po domu, jest ono również często noszone przez personel medyczny w szpitalach, ale zdecydowanie nie nadaje się na tak ważny dzień, jak ślub.

Niebieskie Crocsy stały się bohaterami wesela

Internauci, którzy wypowiadali się na temat jej decyzji na Facebooku, nie szczędzili uszczypliwości. Niektórzy zastanawiali się, czy ktoś z gości nie niósł w ręku jej szpilek. Wiadomo przecież, że buty, które zazwyczaj zakłada się na ślub, do najwygodniejszych nie należą. Po dokładnym przeskanowaniu fotografii wątpliwości zostały rozwiane - to właśnie jaskrawoniebieskie sandały były głównymi bohaterami najważniejszego dnia w życiu tej kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Niektórzy zauważyli też, że jak na buty, które można kupić we wszystkich kolorach tęczy, kobieta wybrała takie, których nie sposób nie zauważyć. Sandały, które ma na sobie, nie są nawet białe, a kolor odcina się zarówno od chodnika, jak i od białej sukni, jest bowiem rażąco błękitny. Pozostaje wierzyć, że wybór obuwia był decyzją sentymentalną, związaną chociażby z historią poznania się pary, a nie okropnym błędem, który młodzi będą wspominali z żalem przez lata.

Facebook

Screen/Youtube/That's it, i'm wedding shaming

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz meble jeszcze z PRL? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mogą być warte FORTUNĘ
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Zdjęcie przedstawia najgroźniejszą toksynę. Jesz ją codziennie i wcale to nie jest cukier czy sól
  4. Trzynasta emerytura jednak nie zostanie wypłacona wszystkim? Wiadomo komu miałaby się nie należeć
  5. Po śmierci męża Elżbieta Dmoch przeszła poważne załamanie nerwowe. Mimo upływu czasu do dziś odrzuca każdą pomoc
  6. Placki ziemniaczane wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Zakochasz się w nich już po pierwszym kęsie

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News