W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu

W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu Źródło: Fot. Pixabay.com

Ślub był dla tej kobiety najpiękniejszym wydarzeniem jej życia. Choć rodzina i goście weselni byli przekonani, że byli świadkiem wszystkiego, wkrótce okazało się, że panna młoda ukryła przed nimi pewien fakt, o którym dowiedzieli się dopiero następnego dnia.

Nie tylko ślub wywołał u rodziny panny młodej ogromne emocje. Coś o wiele bardziej radosnego i wzruszającego miało miejsce następnego dnia po wielkim dniu, gdy panna młoda pokazała zdjęcie wykonane w trakcie wesela. Nie było jej przez kilka godzin, a goście weselni martwili się, gdzie panna młoda się podziała. Wkrótce wszystko się wyjaśniło.

Niezapomniany ślub, na którym jednak nie było ukochanej babci Tary

Ślub Tary Foley był niemal idealny. Panna młoda dzień przed uroczystością nie czuła się jednak w pełni szczęśliwa, bo wiedziała, że podczas ślubu i wesela zabraknie jej ukochanej babci - 102-letniej Misty. Niestety starsza kobieta była już bardzo słaba i schorowana, więc wesele, które miało miejsce prawie 200 km od jej miejsca zamieszkania, przekreśliło szanse kobiety na to, aby uczestniczyć w najważniejszym wydarzeniu życia wnuczki.

Tara nie chciała pogodzić się z tym faktem, więc długo myślała w jaki sposób może sprawić, aby jej babcia choćby w niewielkim stopniu posmakowała atmosfery jej ślubu i wesela. Postanowiła więc, że podczas gdy goście weselni będą mocno zaangażowani w zabawę, Tara wymknie się na kilka godzin i poleci samolotem do swojej babci - w sukni ślubnej.

Tak też zrobiła. To, co czuła jej babcia, gdy Tara zawitała do jej mieszkania, jest nie do opisania. Obie kobiety popłakały się na swój widok i przytuliły się czule. Dla babci Tary była to niezwykle radosna chwila. 102-latka życzyła swojej wnuczce, aby w małżeństwie zaznała szczęścia i przy okazji dała jej cenne rady, jakie zdobyła podczas całego swojego życia i własnego, 40-letniego małżeństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nowoczesna metoda na wykrywanie nowotworu. Polacy długo nie będą mieć do niej dostępu, powód jest bardzo smutny
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Z ich spotkania powstało zdjęcie, które następnego dnia, podczas poprawin, Tara pokazała rodzicom, a także gościom weselnym. Ujawniła swoją tajemnicę i wprost powiedziała, gdzie była w czasie, gdy wszyscy się o nią martwili. Goście weselni płakali, widząc szczęśliwą 102-letnię Misty, która wkrótce, kilka miesięcy po ślubie wnuczki, niestety zmarła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Steczkowska opowiedziała o rodzinnej tragedii. Najbliższa jej osoba cierpi na ciężką chorobę
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Julia Wieniawa żali się na swój los. "Żyję w złotej klatce, blokuje mi to karierę"

Źródło: mam:Du

Następny artykuł