Tragedia dzień po ślubie. Znany piłkarz roztrzaskał samochód na młodej parze, był pijany

Tragedia dzień po ślubie. Znany piłkarz roztrzaskał samochód na młodej parze, był pijany Źródło: pikio.pl

Ślub skończył się wielką tragedią. Nowożeńcy, w dzień po swoim wielkim dniu, zostali staranowani przez nadciągającego z niesamowicie dużą prędkością kierowcę. Jak się okazało, pojazdem kierował znany, młody piłkarz i reprezentant kraju, który usiadł za kierownicą kompletnie pijany.

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w życiu pary nowożeńców. Para, która pobrała się wczoraj, jechała na biesiadę z rodziną. Niestety, ich życie zostało przerwane przez jedną z największych nadziei piłkarskich. Zawodnik, który zasłynął swoją świetną techniką, zachłysnął się sławą i wszedł do swojego sportowego samochodu pod wpływem alkoholu. Zawodnik jechał z niesamowitą prędkością i wpadł na pojazd wiozący nowożeńców. Uderzenie było tak silne, że małżeństwo zginęło na miejscu.

Ślub zakończył się tragedią. Wszystko przez młodego, znanego piłkarza

Do opisywanych wydarzeń doszło w Meksyku. Młody zawodnik znany z występów w portugalskim FC Porto, hiszpańskiej Sevilli i meksykańskiego Santosu należał do jednej z największych nadziei piłkarskich w swoim kraju. Joao Maleck występował w reprezentacji młodzieżowej drużyny Meksyku, a jego kariera zaczęła nabierać tempa. Woda sodowa najwyraźniej uderzyła do głowy Meksykaninowi, który kupił sobie bardzo szybkie, sportowe auto. Tego feralnego dnia sportowiec upił się w barze. Będąc pod wpływem alkoholu wyszedł z lokalu i ruszył ulicami z zawrotną prędkością.

Z racji upojenia alkoholowego młody mężczyzna nie zauważył samochodu jadącego przed sobą i uderzył w pojazd. Tak właśnie zakończyło się życie dwójki nowożeńców, którzy zaledwie dobę wcześniej zawarli sakrament małżeństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zakończył życie dwóch osób i swoją karierę

Całkowicie pijany Joao Maleck został przewieziony do szpitala. Jako jedyny przeżył katastrofę drogową i w stanie ciężkim jest leczony przez meksykańskich lekarzy. Ta tragedia jest wielką stratą dla meksykańskiej piłki, która utraci zdolnego piłkarza, ale przede wszystkim dla rodziny, która ledwie dobę wcześniej cieszyła się ze szczęścia pary.

Za swój pijacki wybryk napastnik może trafić do więzienia na od czterech do dziesięciu lat. Taki wyrok nie odda jednak bliskim straty dwóch zakochanych w sobie młodych osób.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje uwielbiany aktor. Walczył z okrutną chorobą ponad 20 lat, osierocił syna i córkę
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  6. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar

Źródło: Super Express

Następny artykuł