Goście na ich ślubie nie byli na to gotowi. Gdy panna młoda weszła do kościoła, ich oczom ukazał się niespodziewany widok

Goście na ich ślubie nie byli na to gotowi. Gdy panna młoda weszła do kościoła, ich oczom ukazał się niespodziewany widok Źródło: unsplash.com/zelle duda

Ślub, na który tak długo czekali, musiał zapaść w pamięć. Para szukała pomysłów na to, by goście jeszcze długo mówili o uroczystości. Nieoczekiwanie pomysł nasunął się sam. Kiedy nadszedł ten wyjątkowy dzień zebrani w kościele podnosili szczęki z podłogi.

Ślub to nie tylko huczne wesele, kwiaty i prezenty oraz biała suknia. Ta uroczystość zwykle pokazuje charakter młodej pary, ich przyzwyczajenia oraz wartości. Dla gości 33-latki i rok młodszego męża zaskoczenie miało miejsce już na samym początku ceremonii. Panna młoda nie zdążyła jeszcze zrobić kroku, a wszyscy wytrzeszczyli oczy ze zdziwienia.

Para młoda miała niezwykły pomysł na ślub

Samantha i Ronan poznali się przez wspólnych znajomych ich rodzin. Najpierw spotykali się ze sobą przez 5 lat, a po tym czasie Ronan zaproponował jej rejs po Morzu Śródziemnym, który scalił ich uczucie. Tam zdecydowali, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. W takiej sytuacji musieli stawić czoła przygotowaniom do ślubu.

Oboje nie chcieli, aby to była kolejna sztampowa uroczystość. A ponieważ uwielbiali zwierzęta i chętnie im pomagali, zgodnie stwierdzili, że nie może ich zabraknąć w tym ważnym dniu. Były dla nich jak rodzina, więc musiały też pełnić jakąś rolę w uroczystości. Wcześniej przyjęli do swojego domu psy z problemami zdrowotnymi i te starsze - chcieli dać im wiele miłości, którą nie każdy umiałby obdarować tak poszkodowane zwierzaki.

Ślub nie mógł odbyć się bez udziału ich ukochanych psów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy panna młoda wchodziła do kościoła, zamiast bukietu ślubnego trzymała na ręku psa, 17-letnią niewidomą Louisę rasy Papillon. Po dywanie dumnie kroczył też 8-letni szpic miniaturowy, Jessie, który ma zdeformowane nogi i musi poruszać na wózku. Dołączyli do niego 12-letnia chihuahua Toby, która ma problemy z nerwami, 12-letnia niewidoma Lily oraz 12-letni Jack Spaniel Springer, mający problemy z zębami. Na koniec przy pannie młodej dreptały też bullterier Barney oraz 8-letni szpic Bonnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka była molestowana przez księdza. Do wszystkiego doszło w konfesjonale
2. Media poinformowały, co znajdywało się we krwi Piotra Woźniaka-Staraka w momencie jego śmierci. Tragedia

Wszystkie pieski miały odpowiednie kreacje na ten dzień - samce były ubrane w małe garnitury, a suczki w sukienki. Cała setka gości najpierw nie mogła opanować zdziwienia, a potem łez - z pewnością nie byli gotowi na taki widok. Jak przyznaje Samantha, psy traktuje jak swoje dzieci, więc nie było innej możliwości. Ksiądz, który też pomaga zwierzakom, tym bardziej nie miał nic przeciwko. 

Fot. youtube.com/Caters Video/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci PKO BP zagrożeni atakiem. Oszuści mają BEZCZELNY sposób
  2. Córka polskiej reżyserki jest lesbijką! Od 12 lat żyje w związku z kobietą
  3. Po zobaczeniu jej stroju na wesele, niemal ją zlinczowano. "Nie wszyscy muszą się szanować"
  4. Mama i tata wyszli na zakupy. W tym czasie ich 4-letnie dziecko umierało w męczarniach
  5. Adoptował psa, a kilka dni później dostał list od jego byłego właściciela. Po jego przeczytaniu, nie mógł przestać płakać

Źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News