Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało Źródło: unsplash.com/Debby Hudson

Ślub rządzi się swoimi prawami. Młoda para może mieć specjalne życzenia, które sprawią, że ich uroczystość będzie wyglądać w określony sposób. Tym razem jednak narzeczeni przesadzili.

Ślub miał być okazją od wspaniałej zabawy, jednak zaproszenie, jakie dostała Zuzia, różniło się od standardowego bileciku ze wskazaniem miejsca uroczystości. Przyszłe małżeństwo postanowiło zamieścić w środku kilka punktów, które każdy z gości weselnych musi spełnić, by móc bawić się na uroczystości, co zniszczyło dobry humor Zuzi. Kobieta po przeczytaniu żądań była wściekła i poczuła się tak, jakby młoda para uważała ją za wyjątkowo głupią osobę.

Zaproszenie na ślub zdenerwowało Zuzannę. Żądania młodej pary są dla niej absurdalne

Zuzanna bardzo się cieszyła, że jej znajomi w końcu wezmą ślub. Nie mogła się doczekać hucznej wesela w gronie przyjaciół, jednak gdy dostała zaproszenie, jej entuzjazm przepadł. Na karteczce młoda para zamieściła kilka zasad, których przestrzegania oczekiwała od swoich gości. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, że przyszłe małżeństwo w tak bezczelny sposób mówi innym, co mają robić.

Na zaproszeniu widniało 6 żądań, a każde z nich dotyczyło innej dziedziny. Po pierwsze poproszono o punktualność, po drugi o to, by panie nie zakładały białych kreacji, po trzecie by umalowały się skromnie. Po wytycznych dotyczących wyglądu przyszedł czas na zdjęcia. Zakochani nie życzyli sobie dodawania żadnych zdjęć z imprezy na media społecznościowe, do tego zabronili robienia selfie. Na koniec ostrzegli, że jeśli ktoś się upije, impreza będzie dla niego skończona. Zuzia wściekła się i postanowiła odpowiedzieć na te wymagania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zuzia odpowiedziała młodej parze

Kobieta była wściekła, gdy przeczytała takie zaproszenie na ślub. Poczuła się tak, jakby para młoda uważała ją za kogoś niespełna rozumu, kto zupełnie nie potrafi zachowywać się w towarzystwie. Ograniczenia dotyczące zdjęć również wywołały w niej oburzenie. Postanowiła anonimowo napisać do narzeczeństwa liścik, w którym opowiedziała o swoich odczuciach.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

- Nie mieści mi się w głowie coś takiego, że ktoś w tak dosadny sposób rozkazuje dorosłym ludziom, w co maja się ubrać i jak się zachować. Wydaje mi się, że zaprasza się na wesele ludzi, których się lubi i takich, których nie trzeba strofować i ustawiać do pionu. Poczułam się tak, jakbym była zaproszona co najmniej na królewski ślub - napisała. 

Screen/Topnewsy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: TopNewsy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News