Kinga przeczytała zaproszenie na ślub i oniemiała. Poczuła się dotkliwie upokorzona

Kinga przeczytała zaproszenie na ślub i oniemiała. Poczuła się dotkliwie upokorzona Źródło: Pixabay/ANURAG1112

Gdy Kinga dostała zaproszenie na ślub, była w szoku. Nie spodziewała się takiego zachowania ze strony koleżanki. Kobieta śmiała się, że jej doświadczenie w pracy w sklepie, sprawia, że nic nie jest w stanie jej zaskoczyć. Jednak po tym, co zobaczyła, poczuła się głęboko dotknięta i urażona.

Kinga otrzymała zaproszenie na ślub od swojej koleżanki z liceum. Kobieta myślała, że nic już jej w życiu nie zaskoczy, a jednak. Gdy zobaczyła i przeczytała swoje zaproszenie, była w szoku. Nie spodziewała się, że zostanie tak urażona, odebrało jej mowę. Kinga nie wiedziała, co ma zrobić. Zachowanie koleżanki wprawiło ją w osłupienie. Nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje.

Gdy Kinga otrzymała zaproszenie na ślub, była w szoku, poczuła się upokorzona

Jak wyznaje Kinga, ma za sobą już wiele wesel, zarówno jej znajomych, ale nie tylko. Sama kilka lat temu stanęła przed ołtarzem, gdzie przysięgała mężowi miłość do ostatnich dni. Kobieta bardzo się zdziwiła, gdy odebrała telefon od koleżanki. Gdy ta zapowiedziała, że chciałaby odwiedzić Kingę wraz z narzeczonym, kobieta domyśliła się, że może chodzić o zaproszenie na wesele. 

Była bardzo podekscytowana, do czasu. Gdy koleżanka pojawiła się na zapowiedzianej wizycie, wręczyła Kindze zaproszenie. To nie było jednak coś, czego się spodziewała. Nie wiedziała, jak ma się zachować. Zastanawiała się, czy zaproszenie nie jest subtelną wiadomością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Otóż zaproszenie wydrukowano na domowej drukarce, w kiepskiej jakości i z błędami wszelkiego typu, w tym również ortograficznymi. To, iż w pierwszej kolejności wymieniono imię męża, co nijak się ma do ogólnie pojętych zasad kultury, to mały pikuś. To wyglądało jak psu z gardła - opisała Kinga na forum internetowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Barszcz Sosnowskiego rozrasta się w zatrważającym tempie. Niezwykle niebezpieczna roślina

Kobieta była w szoku, zastanawiała się czy niechlujne zaproszenie jest podprogową wiadomością o tym, że zaproszono ich z poczucia obowiązku lub są planem B, gdyby ktoś z gości odmówił udziału w ceremonii. Mąż kobiety nie zwrócił na to uwagi, jednak ona poczuła się urażona. Zwłaszcza biorąc po uwagę to, że kiedyś żyła w bardzo dobrych stosunkach z koleżanką. Internauci byli równie zszokowani, co sama zaproszona. Uznali, że takie zachowanie jest oburzające.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego
  4. Pracownik lokalnego sklepu zakażony. Połowa mieszkańców wsi w kwarantannie
  5. Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie
  6. We wrześniu uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało oświadczenie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News